Zakończyła się czwarta edycja programu mentoringowego Fundacji Women in Law. Podobnie jak wszystkie poprzednie, mistrzowsko spełniła swoją rolę, wspierając młode prawniczki w rozkręcaniu kariery. I podobnie jak we wszystkich poprzednich edycjach, i tym razem jedną z mentorek wiodących była Agata Kowalska

13 lutego członkinie społeczności Fundacji Women in Law, z jej prezeską Kamilą Kurkowską na czele, spotkały się w Warszawie, aby wspólnie uczcić finisz tej edycji programu. Wieczór uświetniły wystąpienia: pisarki Sylwii Chutnik, mentorki biznesu Aldony Królikowskiej oraz współzałożyciela Mentiway Tomasza Sąsiadka. 

Prelekcja Aldony Królikowskiej dotyczyła tematu szczególnie bliskiego nam w CK LEGAL, czyli zaufania w przywództwie. Tomasz Sąsiadek rozważał, jak mentoring wpisuje się w polską rzeczywistość jako narzędzie rozwoju osobistego i zawodowego. Sylwia Chutnik z kolei starała się odpowiedzieć na pytanie, czy feminizm i literatura to koło ratunkowe, którego wszyscy powinniśmy się chwycić? 

Jako partnerzy fundacji Women in Law, już nie możemy się doczekać kolejnej edycji programu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *