O nas

To nie korporacje robią interesy, lecz ludzie.

A my rozumiemy
i ludzi i prawo.

Wojciech Chabasiewicz

Prawo rynku kapitałowego, papierów wartościowych i prawo spółek – to jest moja specjalność. Pozyskuję finansowanie, współpracując z domami maklerskimi, inwestorami i emitentami. 

Doradzam w emisjach akcji i obligacji – zarówno na rynku prywatnym, jak i publicznym. 

Planujesz wejść na giełdę? Jesteś w dobrym miejscu! Moi klienci cenią nowatorskie rozwiązania, które dla nich projektuję. 

To nie wszystko! Czeka Cię fuzja lub przejęcie? Podział lub przekształcenie spółki? Szukasz doradcy w procesie restrukturyzacji lub upadłości? Udział w tych procesach to dla mnie codzienność. Oprócz tego prowadzę postępowania, które dotyczą konfliktów korporacyjnych. 

Jestem sędzią Sądu Polubownego przy Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych S.A. 

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami giełdowymi? Zajrzyj na mojego bloga: prawainwestora.pl. Moje komentarze znajdziesz również na znanych portalach prasowych.  

Wspomagam swoim doświadczeniem spółki Selvita S.A. i Apius Technologies S.A., w których jestem członkiem zarządu. 

W 2023 roku zostałem wyróżniony w rankingu Kancelarii Prawniczych Dziennika Rzeczpospolita w kategorii rynki kapitałowe i doradztwo regulacyjne. 

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Agata Kowalska

Projektuję i wdrażam rozwiązania prawne, podatkowe i biznesowe. Zajmuję się polskimi i międzynarodowymi transakcjami M&A. Obsługuję inwestycje venture capital/private equity. Potrzebujesz doradztwa z zakresu prawa spółek? Umów się ze mną na spotkanie!

Mam doświadczenie w obsłudze transakcji branż nowych technologii – biotech, fintech, gaming. Zarządzam projektami nie tylko na rynku polskim, ale też w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Nie zatrzymuję wiedzy tylko dla siebie. Lubię się nią dzielić: szkolę studentów wspólnie z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa, działam w ruchu ekonomii wartości Open Eyes Economy on Tour, jestem mentorką wiodącą dla młodych prawniczek w Fundacji Women in Law. Szkolę przedsiębiorców.

Jestem ekspertką legislacyjną Izby Gospodarki Elektronicznej, a jako prelegentka ekspertką z zakresu prawa nowych technologii. Jestem też członkinią Sądu e-Izby.

Działam w stowarzyszeniu „Piękne Anioły” jako współzałożycielka i wiceprezeska.

W 2021 roku dostałam tytuł Filantropa Krakowa, a magazyn Forbes umieścił mnie na liście 25 najwybitniejszych prawniczek. W 2023 roku zostałam wyróżniona w rankingu Kancelarii Prawniczych Dziennika Rzeczpospolita w kategorii private equity.

Skończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czas, szybkie i jasne odpowiedzi, skuteczne rozwiązania i nowoczesny styl – tego wymagasz Ty i Twój biznes. My o tym doskonale wiemy. Mówimy o prawie klarownym językiem. Wierzymy, że wzajemne zrozumienie jest podstawą zaufania i sukcesów biznesowych.  

Ty – oczekujesz od prawników propozycji realnych działań. My – przedstawiamy Ci same konkretne rozwiązania. 

Ty – potrzebujesz sprawdzonych metod, żeby osiągnąć swój cel. My – jesteśmy Twoimi przewodnikami na każdym etapie drogi. 

Lubimy wyzwania. Naszą specjalnością są złożone i nietypowe projekty, wymagające wiedzy oraz elastyczności. Dobrze sobie z takimi sprawami radzimy.  

Stawiamy na nieustanny rozwój i wymagamy przede wszystkim od siebie. Nasi specjaliści mają zróżnicowane umiejętności i kompetencje, dzięki czemu wyprzedzamy innych o krok. Z naszym zespołem osiągniesz swój cel!  

Partnerzy

Anna Pietruszka

Magdalena Golonka

Antoni Liśkiewicz

Zespół

Anita Gwóźdź

Ewa Kamińska

Maria Skalska

Anna Pandel

Marcin Traczyk

Arkadiusz Krokowski

Rafał Wieczerzak

Zuzanna Durbacz

Stanisław Adamiak

Aleksandra Snuzik

Damian Maj

Chcesz z nami pracować?

Wyślij CV na adres kancelaria@ck-legal.pl

Administracja

Dorota Herman

Lidia Jodłowska

Paulina Adamus