Transformacja społeczeństwa, rozwój technologii, zmieniające się otoczenie rynkowe, nowe regulacje w systemie prawno-podatkowym, a nawet katastrofa klimatyczna te wszystkie czynniki mają fundamentalny wpływ na rolę dyrektora finansowego, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa lub branży, w której ono działa. 
  
Agata Kowalska i Wojciech Chabasiewicz spotkali się z innymi ekspertami w ramach 18. Konferencji CFO organizowanej przez UHY ECA, aby porozmawiać o strategiach adaptacji, które pomogą dyrektorom finansowym sprostać czekającym ich w przyszłości wyzwaniom. 
  
Agata Kowalska podzieliła się z uczestnikami konferencji swoim doświadczeniem z zakresu przygotowań do sprzedaży oraz zakupu aktywów. Agata przekonywała, że rzetelnie przeprowadzony audyt due diligence to jeden z najważniejszych elementów procesu inwestycyjnego. 
  
Konferencja CFO pod hasłem “Ewolucja w finansach dziś i jutro” zakończyła się dyskusją, w której Wojciech wraz z innymi prelegentami analizował wpływ nowelizacji KSH na obowiązki i kompetencje Rad Nadzorczych.  
  
Podobno “jutro nigdy nie nadchodzi”, dlatego skontaktuj się z CK LEGAL już dziś, żeby zadbać o finanse swojego przedsiębiorstwa na przyszłość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *