Idea równości w różnorodności jest nam szczególnie bliska w CK LEGAL. Tymczasem rzeczywistość biznesowa jest taka, że pod koniec 2022 roku kobiety zajmowały tylko 17,2% najwyższych stanowisk w największych spółkach na giełdzie. O tym trzeba rozmawiać!   

Dlatego już 27 września spotkamy się w ramach wydarzenia “Path to parity, beyond 30% – 2 CPE” organizowanego przez Olgę Petelczyc, partnerkę zarządzającą Arete Audit. Tematem dyskusji będzie konstruktywna walka ze stereotypami – bo równość nie zaprowadzi się sama. Potrzebujemy systemowych rozwiązań, takich jak unijna dyrektywa w sprawie poprawy równowagi płci wśród dyrektorów spółek giełdowych oraz powiązanych środków, która zacznie obowiązywać od lipca 2026 roku.  

Współzałożycielka CK LEGAL Agata Kowalska jest jedną z czterech osób zaproszonych do udziału w webinarze. Każde z gości reprezentuje inny punkt widzenia, bo właśnie na styku odmiennych perspektyw rodzą się inicjatywy, które zmieniają przyszłość.

Posłuchaj dyskusji o tym, co zrobić, aby postulaty równości i różnorodności nie tylko zostały wcielone w życie, ale też przełożyły się na wyniki finansowe firm oraz jakość życia ich pracowników.   

Weź udział w bezpłatnym webinarze w języku angielskim – 27 września w godzinach 10:30-12:10. Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *