Idea równości w różnorodności jest nam szczególnie bliska. Jednak nie wszyscy dzielą z nami to podejście. Pod koniec 2022 roku kobiety zajmowały tylko 17,2% najwyższych stanowisk w największych spółkach na giełdzie. O tym trzeba rozmawiać!   

Dlatego już 27 września spotkamy się w ramach wydarzenia „Path to parity, beyond 30% – 2 CPE”. Wydarzenie organizuje Olga Petelczyc, partnerka zarządzająca Arete Audit. Tematem dyskusji będzie konstruktywna walka ze stereotypami. Równość nie zaprowadzi się sama! Potrzebujemy systemowych rozwiązań. Jednym z nich jest unijna dyrektywa w sprawie poprawy równowagi płci wśród dyrektorów spółek giełdowych oraz powiązanych środków, która zacznie obowiązywać od lipca 2026 roku.  

Nasza współzałożycielka, Agata Kowalska, jest jedną z czterech osób zaproszonych do udziału w webinarze. Każda z tych osób reprezentuje inny punkt widzenia. Inicjatywy, które zmieniają przyszłość, powstają w wyniku zderzenia odmiennych perspektyw.

Posłuchaj dyskusji o tym, co zrobić, żeby wcielić w życie postulaty równości i różnorodności. Dowiedz się, jak przełożyć je na wyniki finansowe firm i jakość życia ich pracowników.   

Weź udział w bezpłatnym webinarze w języku angielskim – 27 września w godzinach 10:30-12:10. Zarejestruj się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *