Kiedy pada pytanie: “Jak się masz”, zwykle bez zastanowienia odpowiadamy: “Dobrze”. 

Dlatego dzisiaj, z okazji Światowego Dnia Wellbeingu, chcemy zachęcić wszystkich – i siebie samych też! – do chwili namysłu nad własnym samopoczuciem. 

Życie bez stresu to misja niemożliwa, ale istnieją sposoby na ograniczenie jego szkodliwego wpływu na nasze codzienne funkcjonowanie – szczególnie w środowisku pracy. A pracodawca powinien nas w tym aktywnie wspierać! 

W CK LEGAL wellbeing to słowo-klucz do opisu atmosfery w naszej kancelarii. Dbamy oczywiście o zdrowie fizyczne (plecy!), korzystając z kart MultiSport, ale przede wszystkim troszczymy się o spokój ducha. Rano możemy spokojnie zjeść domowe śniadanie, zrobić trening albo porozwozić dzieci po szkołach, bo dzięki elastycznym godzinom pracy nie musimy meldować się przy biurkach punkt dziewiąta. Kto potrzebuje, ma możliwość pracy w trybie hybrydowym. Wspieramy się wzajemnie w naszych zadaniach, a podczas wspólnych obiadów możemy porozmawiać dosłownie o wszystkim. 

Wy też dbajcie o siebie nie tylko od święta! Jak mówi Agata Kowalska: “Nie ma czegoś takiego jak work-life balance. Jest po prostu balans, bo życie mamy jedno”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *