Kiedy pada pytanie: „Jak się masz?”, zwykle bez zastanowienia odpowiadamy: „Dobrze”. 

Dlatego dzisiaj, z okazji Światowego Dnia Wellbeingu, chcemy zachęcić wszystkich – i siebie samych też! – do chwili namysłu nad własnym samopoczuciem. 

Życie bez stresu to misja niemożliwa. Na szczęście są sposoby, żeby ograniczyć jego szkodliwy wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie – szczególnie w środowisku pracy. A pracodawca powinien nas w tym aktywnie wspierać! 

W naszej kancelarii wellbeing to słowo-klucz do opisu atmosfery w pracy. Dbamy o zdrowie fizyczne (plecy!), korzystając z kart MultiSport. Przede wszystkim troszczymy się o spokój ducha. Rano możemy spokojnie zjeść domowe śniadanie, zrobić trening albo porozwozić dzieci po szkołach. Mamy elastyczne godziny pracy, więc nie musimy meldować się przy biurkach punkt dziewiąta. Kto potrzebuje, pracuje w trybie hybrydowym. Wspieramy się wzajemnie w naszych zadaniach. Podczas wspólnych obiadów rozmawiamy dosłownie o wszystkim. 

Ty też dbaj o siebie nie tylko od święta! Jak mówi Agata Kowalska: „Nie ma czegoś takiego jak work-life balance. Jest po prostu balans, bo życie mamy jedno”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *