22 dni – tyle czasu zostało, aby rozliczyć PIT za 2023 rok. Połącz przyjemne z pożytecznym i już teraz zastanów się, na jaką organizację pożytku publicznego przekażesz 1,5% swojego podatku! 
 
W audycji “Po Pierwsze Ekonomia” na antenie Polskiego Radia Jedynka głos w tym temacie zabrała Magdalena Golonka. Jak przekazać darowiznę na rzecz OPP, korzystając z systemu e-PIT? To najprostsza rzecz pod (kwietniowym) słońcem! Posłuchaj audycji, zanim klikniesz “Akceptuj i wyślij”. 
  
Nie wiesz, jaką organizację wesprzeć? Rozważ wybór Stowarzyszenia Piękne Anioły, w którego działania angażuje się CK LEGAL. Stowarzyszenie Piękne Anioły wspiera dzieci z ubogich rodzin, inwestując w poprawę ich codziennych warunków życiowych: remontuje pokoje, modernizuje pomieszczenia w publicznych placówkach (domach dziecka, szkołach, hospicjach), prowadzi zbiórki środków czystości, organizuje warsztaty edukacyjne i programy stypendialne. Stowarzyszenie Piękne Anioły wykorzysta 1,5% twojego podatku na 100%, aby zapewnić dzieciom lepszy start w przyszłość. 
  
Czas na decyzję masz do 30 kwietnia! A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniach tej organizacji odwiedź stronę internetową Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *