Podobno “jaki Nowy Rok, taki cały rok” – a w CK LEGAL już możemy pochwalić się pierwszym sukcesem! Fuzja transgraniczna, przy której pełniliśmy rolę doradców prawnych, właśnie została sfinalizowana. Nasz klient, polska spółka-matka z branży usługowej, przejął cypryjską spółkę zależną. Rezultat? Efektywna reorganizacja grupy kapitałowej klienta i znaczne uproszczenie jej struktury!   
  
Specjaliści z CK LEGAL byli odpowiedzialni za kompleksowe wsparcie w obszarach transakcji dotyczących polskiej jurysdykcji: od przygotowania dokumentacji fuzji, poprzez negocjacje, aż po zamknięcie transakcji i złożenie odpowiednich wniosków do polskich sądów rejestrowych.   
  
Dzięki sprawnie przeprowadzonej fuzji przed naszym klientem rysuje się nowa, obiecująca perspektywa biznesowa na 2024 rok, a wszelka działalność na terenie Polski może być kontynuowana gładko i bez przeszkód.   
  
Naszemu klientowi gratulujemy sukcesu i dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzył, a prawnikom z kancelarii Georgiades & Pelides LLC przesyłamy wyrazy wdzięczności za doskonałą współpracę i profesjonalne doradztwo z zakresu cypryjskich przepisów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *