Coroczna konferencja Internet Governance Forum odbywa się z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Do międzynarodowej dyskusji o rozwoju internetu włączają się naukowcy, przedsiębiorcy… i CK LEGAL! 
 
Panel, którego jesteśmy partnerem merytorycznym, pod tytułem “AI in the courts an opportunity for economic proceedings?” organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej zakwalifikował się do programu IGF 2023 w Kioto! 
 
Moderatorem w Kioto będzie Rafał Wieczerzak, moderatorką on-line – Magdalena Golonka, a jedną z prelegentek – Anna Pietruszka. W panelu swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również Konrad Wasik, dr Gabriela Bar oraz Robert Sowiński. 
 
Temat panelu na IGF 2023 w Kioto jest związany z rozprawą doktorską dotyczącą zastosowania sztucznej inteligencji w sądownictwie cywilnym, którą przygotowuje Rafał w ramach kształcenia w Szkole Doktorskiej w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Rafał jest również członkiem Śląskiego Centrum Inżynierii Prawa, Technologii i Kompetencji Cyfrowych CYBER SCIENCE oraz Legal Hackers Katowice. 
 
Udział w IGF 2023 to ogromne wyróżnienie i sukces dla CK LEGAL. Czujemy się niesamowicie zaszczyceni i podekscytowani, mogąc wziąć udział w tak ważnej, globalnej debacie. Bo przyszłość internetu to nasza przyszłość! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *