Już jest – nowy odcinek Legal Market Stories, a w nim rozmowa z kobietą, która na każdym kroku udowadnia, że dzięki ambicji, odwadze i ciężkiej pracy można osiągać zawodowe szczyty. Kto to? Oczywiście Agata Kowalska, założycielka CK Legal i radczyni prawna, specjalizująca się w polskich i międzynarodowych transakcjach M&A, obsłudze

prawnej inwestycji VC/PE oraz prawie spółek. Dowiedzcie się, jak osiągnęła sukces!

W 2021 roku Agata znalazła się na liście 25 najwybitniejszych prawniczek magazynu Forbes.

Zajmuje się ochroną praw własności intelektualnej oraz rynkiem e-commerce. Projektuje i wdraża rozwiązania prawne, podatkowe i biznesowe dla swoich klientów. Dysponuje doświadczeniem z zakresu transakcji dotyczących podmiotów z różnych branż, głównie nowych technologii (fintech, biotech, gaming). 

Agata działa w ruchu ekonomii wartości Open Eyes Economy i szkoli studentów prawa wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa. Jest mentorką wiodącą dla młodych prawniczek w fundacji Women in Law. Prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców, jest ekspertką legislacyjną Izby Gospodarki Elektronicznej. Angażuje się w działalność Stowarzyszenia „Piękne Anioły”, którego jest wiceprezeską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *