Każdy dzień jest dobry, aby zrobić coś dobrego, ale 5 września jest do tego najlepszy! 
 
Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dobroczynności – święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2012 roku. Warto pamiętać, że pomoc innym ma wiele wymiarów – nie tylko ten materialny. Życzliwość, dzielenie się swoimi umiejętnościami i zaangażowanie w życie społeczności – i społeczeństwa – potrafi zdziałać cuda. Dla ludzi i dla świata!
 
Dlatego właśnie CK LEGAL angażuje się w działania Stowarzyszenie Piękne Anioły, które wspiera dzieci z ubogich rodzin, poprawiając ich codzienne warunki życiowe. Remont pokoju, modernizacja pomieszczeń w publicznych placówkach (domach dziecka, szkołach, hospicjach), zbiórki przyborów szkolnych oraz środków czystości, warsztaty i programy stypendialne – Stowarzyszenie Piękne Anioły robi wszystko, aby zapewnić dzieciom lepszy start w przyszłość. 
 
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o działaniach tej organizacji i wspólnie z CK LEGAL aktywnie świętować Międzynarodowy Dzień Dobroczynności, odwiedźcie stronę internetową Stowarzyszenia i sprawdźcie, jak możecie zaangażować się w czynienie dobra!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *