Exact Systems Group weszło w posiadanie większościowego pakietu udziałów innej polskiej spółki – MV Center Systemy Wizyjne. Po co to wszystko? Aby wzbogacić ofertę usług i wzmocnić pozycję na rynku dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii. 

Kim są bohaterowie tej transakcji? Exact Systems świadczy międzynarodowe usługi w zakresie kontroli jakości, selekcji oraz naprawy komponentów i podzespołów w branży motoryzacyjnej, a MV Center Systemy Wizyjne zajmuje się wdrażaniem dedykowanych maszynowych systemów wizyjnych, które usprawniają procesy produkcyjne. 

A na czym skupiliśmy się w CK LEGAL? Nasze doradztwo obejmowało wszystkie etapy transakcji. Przeprowadziliśmy badanie due diligence spółki, aby upewnić naszego Klienta, że jego decyzja inwestycyjna jest całkowicie bezpieczna. Wsparliśmy Exact Systems w negocjowaniu umowy wspólników z obecnymi akcjonariuszami oraz zarządem MV Center Systemy Wizyjne, a także w przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej, aż po podpisanie i zamknięcie transakcji

Dziękujemy za owocną współpracę przede wszystkim naszemu Klientowi, a także naszym partnerom z Equity Advisors na czele z Błażejem Żarną. Połączonym zespołom życzymy samych sukcesów! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *