W CK LEGAL podstawą relacji biznesowych, które budujemy, jest partnerstwo. Partnerstwo, w którym obie strony wykorzystują swoje różnorodne kompetencje w tym samym, wspólnym celu. I partnerstwo, w którym obie strony są sobie równe!   

Z przyjemnością ogłaszamy, że CK LEGAL został partnerem UHY ECA w obszarze doradztwa prawnego, a grupa kapitałowa UHY ECA została partnerem CK LEGAL w obszarze doradztwa podatkowego i audytu finansowego. Bo co dwie firmy, to nie jedna!  

W ramach naszej współpracy, będziemy badać nie tylko stan prawny spółek, ale sprawdzimy również kondycję finansową i podatkową badanych firm. Dzięki połączonym siłom będziemy jeszcze efektywniej i bardziej kompleksowo doradzać przy reorganizacjach grup kapitałowych, transgranicznych fuzjach, przejęciach, podziałach czy przekształceniach. Podzielimy się też z wami naszą wiedzą i doświadczeniem w ramach cyklu szkoleń i webinariów.  

To już kolejny etap naszej współpracy z jedną z najprężniej działających w Polsce firm audytorskich. Jesteśmy przekonani, że połączenie kompetencji CK LEGAL i UHY ECA przyniesie naszym klientom mnóstwo korzyści i zapewni im wszechstronne wsparcie w rozwoju ich biznesu.  

Dowiedz się więcej o UHY ECA: www.uhy-pl.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *