To już piąta edycja programu mentoringowego Fundacji Women in Law – również dla Agaty Kowalskiej z CK LEGAL! W tym roku Agata przyjęła nową rolę – wybrała ścieżkę grupową. To nowość tegorocznej edycji, a Agata uwielbia nowe wyzwania! 
 
Na dobry początek współpracy z młodymi uczestniczkami programu, Agata podzieliła się swoimi życiowymi i profesjonalnymi doświadczeniami związanymi z karierą w branży prawniczej. Swoje wystąpienie otwierające mentoring Agata zatytułowała “Żeby chciało się chcieć”. Początkującym adeptkom prawa, które dopiero odpalają wrotki w zawodzie, perspektywa “zniechęcenia” może wydawać się odległa i abstrakcyjna – ale w tej branży bardzo ważnym jest, aby od początku podejmować świadome wybory i myśleć o przyszłości. Agata zdradziła słuchaczkom, jak wybrać swoją drogę kariery i jak radzić sobie z niepewnością w obliczu zmian, a przy tym wszystkim – zachować zdrową równowagę w życiu. 
 
Piąta edycja programu mentoringowego Fundacji Women in Law potrwa do stycznia 2025 roku. Przed nami niezwykle inspirujące pół roku! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *