Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
15 listopada
2019

Kolejna część poradnika "Obowiązki i...

Czym różni się rękojmia od gwarancji i jakie mamy - my, konsumenci - prawa w procesie reklamacyjnym, kupując w Internecie? O tym możecie się dowiedzieć z kolejnej części poradnika "Obowiązki informacyjne w sklepie internetowym", którą Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy opracowuje razem z PayU. Ze strony kancelarii poradnik przygotował zespół, pod autorskim nadzorem Mecenas Magdaleny Golonki. Poradnik można przeczytać na blogu PayU.Zapraszamy do lektury. https://www.payu.pl/blog/sprzedajacy/poradnik-e-przedsiebiorcy-obowiazki-informacyjne-e-sklepu-dotyczace-produktow-i?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=PayUPrawo 

Aktualności
30 października
2019

Summa Linguae Technologies podpisała...

Summa Linguae Technologies podpisała list intencyjny z funduszem Value4Capital, a my, Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy jesteśmy doradcą prawnym w całym procesie. Wielomiesięczne negocjacje, planowane przejęcie dwóch spółek w Ameryce Północnej i inwestycja Funduszu w naszego Klienta na poziomie ponad 40 mln PLN. Summa Linguae gratulujemy wyceny na ponad 100 mln PLN. https://summalinguae.com/press-room/summa-linguae-announces-agreement-with-investor-for-a-capital-increase-to-fund-acquisitions/

Aktualności
25 października
2019

Mecenas Magdalena Golonka z Chabasie...

Podczas odbywających się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie prowadzone są również szkolenia Szkoły Gospodarki Cyfrowej pt. ,,Jak budować biznes w Internecie poprzez komunikację z omnichannelowym konsumentem". Organizuje je Izba Gospodarki Elektronicznej, z którą współpracujemy od początku jej działalności i wspieramy merytorycznie, m.in. edukując e-klientów i e-przedsiębiorców. Tym razem, jednym z prelegentów szkolenia była Mecenas Magdalena Golonka z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy. Magda, w swojej prezentacji mówiła o ochronie danych osobowych w sprzedaży i marketingu w Internecie, o obowiązkach informacyjnych na gruncie RODO, sposobie przekazania konsumentom informacji na temat przetwarzania i bezpiecznego sposobu przetwarzania danych personalnych oraz wymaganej dokumentacji. Temat niezwykle ważny i aktualny w kontekście ostatnio nałożonych wielomilionowych kar dla liderów polskiego e-commerce.Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy specjalizuje się w temacie danych osobowych i RODO, zapraszamy do współpracy.

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami