Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
02 kwietnia
2021

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Radosnych Świąt Wielkanocnych! Odpoczynku, samych słonecznych i spokojnych dni życzy zespół #CK_Legal.

Aktualności
24 marca
2021

jak pracujemy?

Nasza praca daje nam sporo zadowolenia, jak mówi Partner CK Legal Wojciech Chabasiewicz: „To ogromna satysfakcja, kiedy mała firma na naszych oczach przeistacza się w wielkie przedsiębiorstwo zatrudniające setki ludzi z całej Polski i z zagranicy”. Wysoka jakość obsługi klienta to element, bez którego nie może dobrze funkcjonować #biznes. Co jest dla nas najważniejsze? Klient, który ma poczucie bezpieczeństwa i wie, jakie działania ma wykonać, bez zbędnych wariantów. Nasze relacje z klientami bardziej przypominają współpracę między firmami biznesowymi, niż współpracę na linii klient-kancelaria prawna. To sprawy naszych klientów sprawiają, że nasza praca jest ciekawa, jest wyzwaniem i daje nam możliwość realizacji pasji zawodowych.   Jesteśmy po prostu dobrym partnerem w biznesie.  

Aktualności
18 marca
2021

Ryvu została wyróżniona w oficjalny...

Kiedy nasi Klienci odnoszą sukcesy, cieszymy się razem z nimi! Firma biotechnologiczna RyvuTx została wyróżniona w oficjalnym rankingu spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, prowadzonym przez największy dziennik gospodarczy w Polsce „Puls Biznesu”. Ryvu zajęło 3. miejsce w kategorii „Innowacyjność produktów i usług”, a w rankingu ogólnym 11. miejsce. Sukces Ryvu to symbol pojawienie się polskiego sektora biotechnologicznego jako drugiego najważniejszego elementu rozwoju branży technologicznej, zaraz po grach wideo.   Przesyłamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!  Z Puls Biznesu, GPW / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie / Warsaw Stock Exchange  

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami