Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
28 maja
2020

Wraz ze Stowarzyszeniem Emitentów Gi...

Podmienione dane akcjonariuszy, lista insiderów na Twiterze, kaszel i temperatura Przewodniczącego WZ. Zły sen, który może stać się rzeczywistością. O takich i innych przypadkach będziemy dyskutować na webinarium "RODO w spółce giełdowej", organizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Z naszej strony: Agata Kowalska oraz Joanna Toruniewska. DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?- Przydatne case studies- Omówienie najważniejszych wyzwań związanych z epidemią- Grono eksperckie- Możliwość zadawania pytań Prelegentom podczas webinarium. Rejestracja pod linkiem:https://seg.org.pl/pl/webinarium-rodo-w-spolce-gieldowej Zapraszamy 2 czerwca 2020 roku, godz. 11:00-12:15

Aktualności
21 maja
2020

KOLEJNY DEAL W KORONIE ZA NAMI!

Covid19 nie zatrzymuje nas i naszych Klientów. Choć jeszcze dwa miesiące temu wydawało się to niemożliwe, to właśnie zamknęliśmy kolejną transakcję! I to prawie w całości zdalnie. Byliśmy doradcą prawnym Pragma Inkaso przy sprzedaży na rzecz Intrum zorganizowanej części przedsiębiorstwa wraz z dwoma portfelami wierzytelności o łącznym nominale ponad 860 mln zł! Nad transakcją pracował nasz zespół kierowany przez Agatę Kowalską i Magdalenę Golonkę. Udało się, chociaż telefoniczny closing bez szampana to niestety nie to samo.

Aktualności
14 maja
2020

Pierwsze COVID BONDS za nami!

PCC Rokita przydzieliła obligacje za 17,8 mln zł oferowane w ramach publicznej emisji. Nowością było przyjmowanie zapisów wyłącznie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. COVID-19 spowodował, że świat przesuwa się do sieci. Oferty obligacji też. Kancelaria była doradcą prawnym Emitenta w tym projekcie. Naszym zespołem kierowali Anita Gwóźdź i Wojciech Chabasiewicz. https://www.pcc.rokita.pl/bazy/investors.nsf/id/PL_Informacja_o_zakonczeniu_subskrypcji_obligacji_serii_GB

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami