Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
05 września
2019

PROSPEKT ZWIĄZANY Z PODZIAŁEM SELVIT...

Ależ to było wyzwanie i udało się! Rozpiera nas duma PROSPEKT ZWIĄZANY Z PODZIAŁEM SELVITA S.A., JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH INNOWACYJNYCH FIRM BIOTECHNOLOGICZNYCH W EUROPIE ZATWIERDZONY PRZEZ KNF! Kancelaria Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy jest doradcą prawnym w procesie podziału Selvita S.A. Odpowiadamy za koncepcję i prawną realizację transakcji. Nad projektem pracuje zespół pod kierownictwem Wojciecha Chabasiewicza i Anity Gwóźdź.Dodamy jeszcze, że jest to PIERWSZY w Polsce prospekt emisyjny zatwierdzony pod rządami nowego Rozporządzenia Prospektowego! Gratulujemy Selvita S.A.! Więcej:https://biznes.interia.pl/…/knf-zatwierdza-prospekt-w-zwiaz… Link do dokumentu:https://selvitacro.com/…/…/Selvita-CRO_Prospekt-emisyjny.pdf. 

Publikacje
05 września
2019

Kosztowne dla Murapol parkowanie akc...

Wojciech Chabasiewicz zamieścił nowy wpis na Ochrona Praw Inwestora; KNF uznała, że Murapol wraz z innymi podmiotami przekroczył próg 33% ogólnej liczby głosów i nie ogłosił tzw. wezwania następczego i nie dokonał odpowiednich notyfikacji... Cały artykuł "Kosztowne dla Murapol parkowanie akcji" dostępny pod linkiem: https://prawainwestora.pl/2019/09/05/kosztowne-dla-murapol-parkowanie-akcji/ 

Aktualności
04 września
2019

Kolejna publiczna emisja obligacji K...

Sukcesem zakończyła kolejna publiczną emisję obligacji Kruk S.A. Przydzielono obligacje serii AJ1 o wartości nominalnej 25.000.000 zł, ale redukcja przekroczyła 55%. Kruk zapowiada kolejne emisje. Nasza Kancelaria Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy jest doradcą prawnym Kruk S.A. przy emisjach obligacji, projekt prowadzony był przez Mecenasa Wojciecha Chabasiewicza oraz Mecenas Anitę Gwóźdź. Więcej:https://pl.kruk.eu/relacje-inwestorskie/raporty/raporty-biezace/raport-biezacy-nr-42-2019-przydzial-obligacji-emitowanych-w-ramach-vi-programu-emisji-obligacji-publicznych 

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami