Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Publikacje
14 września
2018

Agata Kowalska współautorem monograf...

Prawo sportowe to jeden z obszarów specjalizacji naszej Kancelarii. Cieszymy się, że Mecenas Agata Kowalska jest jednym ze współautorów monografii pod redakcją Pani adw. dr Dominiki Wetoszki pt.: „Prawo sportowe”, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa C.H. BECK. Publikacja zawiera referaty wygłoszone podczas III Konferencji Naukowej Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku „Prawo sportowe”. "Skauting sportowy w świetle nowych europejskich przepisów o ochronie danych osobowych (RODO)" to tytuł artykułu Mecenas Agaty Kowalskiej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tą publikacją. https://www.ksiegarnia.beck.pl/17598-prawo-sportowe-dominika-wetoszka  

Aktualności
14 września
2018

CK Legal partnerem X Kongresu IR Spó...

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych wraz ze swoimi partnerami miało przyjemność zaprosić na jubileuszowy X Kongres Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, podczas którego zajmowano się zagadnieniami istotnymi z punktu widzenia działów IR spółek giełdowych. Kancelaria po raz kolejny miała zaszczyt zostać partnerem tego prestiżowego wydarzenia, a partner naszej kancelarii Agata Kowalska przedstawiła słuchaczom bardzo istotny z punktu widzenia spółek giełdowych temat zbiegu przepisów Rozporządzeń MAR i RODO. Kongres odbył się w dniach 6-7 czerwca 2018 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Publikacje
12 września
2018

Elektroniczna dokumentacja obligacji...

Mecenas Wojciech Chabasiewicz pisze na naszym blogu Prawa inwestora tym razem o elektronicznej dokumentacji obligacji. Zapraszamy do lektury: https://prawainwestora.pl/2018/09/04/elektroniczna-dokumentacja-obligacji/  
12 października
2018

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy Sr...

19 października (piątek) w TAURON Arenie Kraków odbędzie się konferencja Bitspiration. Platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, sprawdzonych narzędzi, skutecznych strategii oraz kontaktów biznesowych dedykowana przede wszystkim startupom. Konferencja po raz kolejny zgromadzi w jednym miejscu specjalistów, ekspertów, początkujących i doświadczonych przedsiębiorców z branż związanych z IT, HR, marketingiem i komunikacją. Organizatorzy stawiają na praktyczne przykłady budowania marki, rekrutacji i motywacji pracowników do działu IT oraz sprzedaży i marketingu. Z wielką przyjemnością uczestniczymy w wydarzeniu i wspieramy je jako Srebrny Partner. Podczas Bitspiration Agata Kowalska, radca prawny i partner zarządzający w kancelarii Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy, wystąpi w roli prelegentki panelu HR w IT & budowanie marki z wystąpieniem pt. „ESOP, VSOP, Option plan… – czyli jak pozyskać i zatrzymać dobrych pracowników?”. Programy motywacyjne i premiowe dla kluczowych pracowników oraz kadry menadżerskiej są coraz chętniej wykorzystywane przez pracodawców. W trakcie wykładu Agata Kowalska podzieli się ze słuchaczami wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o tym, jakie są rodzaje programów premii pracowniczych, a także jakie są ich skutki z perspektywy firmy i founderów. Serdecznie zapraszamy – do zobaczenia w Krakowie podczas Bitspiration!   
Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami