Aktualności

Bądź na bieżąco z tym,
co się dzieje w naszej kancelarii

REKRUTUJEMY: Associate do zespołu Corporate/M&A

Poszukujemy osoby, która będzie przyszłością prawa!

Associate w zespole Corporate/M&A

CK LEGAL nie tylko kancelaria, ale przede wszystkim ludzie, innowacje i pasja! Szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Kraków | hybrydowo


Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Wsparcie i rozwój: Współpracujesz z ekspertami, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi przekazać Ci swoją wiedzę!
 • Kierunek kariery: Mamy ścieżkę kariery, ale przede wszystkim dbamy o Twój rozwój osobisty i zawodowy.
 • Różnorodne projekty: Zaangażujesz się w interesujące projekty zarówno na polskim rynku, jak i w skali międzynarodowej.
 • Nasza ekipa: Będziesz miał wsparcie naszego zespołu – nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale także przyjaciółmi!
 • Nauka języka: Autorski kurs prawniczego języka angielskiego – to coś więcej niż tylko nauka języka.
 • Elastyczność: Elastyczne godziny pracy, atrakcyjna lokalizacja oraz możliwość pracy hybrydowej.
 • Zabawa: Odformalizowana atmosfera z wydarzeniami integracyjnymi.


Czego oczekujemy?

 • Ukończonych studiów prawniczych.
 • Zdanego egzaminu na aplikację radcowską lub pierwszego/drugiego roku aplikacji radcowskiej.
 • Minimum rocznego doświadczenia zdobytego podczas praktyk w kancelariach prawnych, specjalizujących się w obsłudze spółek.
 • Bardzo dobrej znajomości prawniczego języka angielskiego.


Jesteś gotowy dołączyć do nas?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: kancelaria@ck-legal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CK LEGAL Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy SKA z siedzibą w Krakowie (kod: 30-134) ul. Kołowa 8 (Biurowiec EDISON), moich danych osobowych, podanych przeze mnie w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

WEŹ UDZIAŁ W LEGAL MARKET DAY

Właścicielki i właściciele kancelarii – łączcie się! Nadchodzi dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji Legal Market Day, tym razem w wersji “managers only”. 
  
W doborowym towarzystwie ekspertów, którzy poprowadzą prelekcje, znalazła się również Agata Kowalska. Jesteście ciekawi, jak Agata zaprosiła do współzarządzania kancelarią “nie-prawniczkę”? Nie przegapcie okazji: rejestracja na marcowe wydarzenie rusza już w grudniu!

ZAPRASZAMY NA WEBINAR: REPETYTORIUM MAR

XIII Forum Cenotwórczości bierze na tapetę raportowanie informacji poufnej. W ramach wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych odbędą się trzy webinary, dedykowane członkom SEG. Na jednym z nich – „Repetytorium MAR” wystąpi Wojciech Chabasiewicz
  
Wojciech skupi się na skutkach, jakie dla pojęcia informacji poufnej miało wprowadzenie w 2016 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego, zwanego w skrócie MAR (Market Abuse Regulation). Bo w prawie nie ma miejsca na niedopowiedzenia! 
  
Dowiecie się zatem, jak zgodnie z unijnymi regulacjami prawidłowo wypełnić obowiązek publikacji informacji poufnej oraz w jakich okolicznościach można opóźnić jej ujawnienie. A na koniec Wojciech odpowie na wasze pytania! 
  
Jeżeli do twoich codziennych obowiązków zawodowych należy sporządzanie i publikacja raportów, a także monitoring przepływu informacji – webinar “Repetytorium MAR” jest właśnie dla ciebie! Zapisz się i weź udział online 29 listopada o 10:00.

AGATA KOWALSKA I ANNA PIETRUSZKA PISZĄ O UMIEJĘTNOŚCIACH, BEZ KTÓRYCH WSPÓŁCZESNY PRZYWÓDCA NIE MOŻE BYĆ SKUTECZNY

“Wiem, że nic nie wiem” – stwierdził rzekomo Sokrates. Czy to możliwe, aby żyjący 2,5 tysiąca lat temu grecki filozof przewidział fenomen reskillingu, który zyskuje na popularności w XXI wieku? 

O technice ciągłego uczenia się i oduczania piszą dla E-Miesięcznika Liberté! Agata Kowalska, współzałożycielka i partnerka zarządzająca CK LEGAL, oraz Anna Pietruszka, CEO naszej kancelarii, w drugim z serii artykułów poświęconych idei świadomego przywództwa. 

Tym razem liderki CK LEGAL zachęcają czytelników do zadania sobie pytania: jaką przywódczynią (przywódcą) jestem, jaką chciałabym być – i jak to osiągnąć? Na szczęście Anna i Agata nie zostawią was bez odpowiedzi! 

Przeczytaj artykuł.

WEŹ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI DLA DYREKTORÓW FINANSOWYCH

UHY ECA już po raz 18. organizuje ogólnopolską konferencję dla dyrektorów finansowych – i nie tylko dla nich!  

Do wystąpienia na wydarzeniu zaproszeni zostali Wojciech Chabasiewicz i Agata Kowalska. Założyciele CK LEGAL wykorzystają swoją wiedzę i doświadczenie, między innymi, z przeprowadzania audytów due diligence oraz nowych przepisów KSH dotyczących funkcjonowania rad nadzorczych, aby odpowiedzieć na kluczowe pytanie: jak ewolucja w finansach wpłynie na rolę CFO?  

Data: 28.11.2023 r.  
Godzina: 9:00-15:00  
Miejsce: online
Cena: bezpłatne!  

Zarejestruj się na platformie hopin.com – liczba miejsc jest ograniczona!

STANISŁAW ADAMIAK DOŁĄCZYŁ DO ZESPOŁU CK LEGAL

Poznajcie Staszka – studenta III roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i praktykanta w CK LEGAL.  

Stanisław Adamiak dołączył do nas w sierpniu, żeby przez dwa miesiące nabierać pierwszych szlifów w zawodzie prawnika. Ale kiedy nadszedł rok akademicki, zrozumieliśmy, że wcale nie chcemy się ze Staszkiem żegnać! Dlatego zaproponowaliśmy mu kontynuację współpracy z CK LEGAL. Na szczęście się zgodził! Teraz Staszek łączy dalszą naukę z praktykami w naszej kancelarii i wspiera nas w sporządzaniu umów, opinii oraz wykonywaniu researchu

Fajnie, że jesteś, Staszku!