W CK LEGAL pracuje 65% kobiet, a z pięciu kierowniczych stanowisk kobiety zajmują aż trzy!  

Zawsze stoimy po stronie równości i różnorodności. Jesteśmy sygnatariuszami Karty Różnorodności, regularnie współpracujemy z Fundacją Women in Law, a także bierzemy udział w programie Kulczyk Foundation dotyczącym zdrowia menstruacyjnego i okołomenopauzalnego – „Cykl Kariery”.  

Z tym większą satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że znaleźliśmy się na short-liście konkursu Women in Business Law Awards EMEA 2024 w kategorii Jurisdiction Awards – Poland.  

Women in Business Law Awards EMEA 2024 to wyróżnienia przyznawane kancelariom, które wspierają kobiety w budowaniu kariery w branży prawniczej. Zwycięzców tegorocznej edycji poznamy w czerwcu, ale ewentualna wygrana będzie dla nas tylko „wisienką na torcie”.  

Bo CK LEGAL był, jest i zawsze będzie rzecznikiem kobiet – nie tylko w godzinach pracy. Nie robimy tego dla statuetek i dyplomów – robimy to, bo taka jest nasza filozofia. Cieszymy się, że nasze działania są dostrzegane – to daje nam okazję, aby jeszcze więcej i głośniej o nich mówić, z nadzieją, że zainspirują innych!  

Zobacz wszystkich finalistów.