Co tam Cannes, co tam Monako! Wojciech Chabasiewicz z CK LEGAL wybiera Sopot i XIV Europejski Kongres Finansowy (10-12 czerwca). To jedno z najważniejszych spotkań dla przedstawicieli świata finansów w Polsce, na którym dyskutowane są systemowe rozwiązania dotyczące bezpiecznego i zrównoważonego rozwoju. 

Uczestnikami kongresu będą prezesi i menedżerowie wiodących polskich instytucji finansowych, decydenci kształtujący politykę gospodarczą, przedstawiciele nauki oraz krajowi i zagraniczni politycy. Wojciech wystąpi w roli reprezentanta ośrodka analitycznego THINKTANK, z którym stale współpracujemy.

Misją THINKTANK jest promowanie wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk między ekspertami, przedsiębiorcami, politykami i urzędnikami z myślą o zwiększaniu szans polskich firm w globalnym środowisku. 

Merytoryczna debata to podstawowe narzędzie działalności THINKTANK, a Europejski Kongres Finansowy to prawdziwe święto dialogu. Wojciech będzie przysłuchiwał się dyskusjom na najgorętsze tematy, takie jak ESG, cyberbezpieczeństwo, AI, polityka migracyjna i energetyka jądrowa – a wszystko to w kontekście atrakcyjności inwestycyjnej i wiarygodności ekonomicznej naszego kraju. 

Mottem tegorocznej edycji EKF jest: “Czy chcemy się jeszcze ścigać?”. Możecie być pewni, że Wojciech Chabasiewicz będzie z zaangażowaniem ścigał wszystkie najciekawsze wnioski, prognozy i rekomendacje, jakimi zaowocuje kongres!