Legal Market Day już dawno za nami, ale echa konferencji wciąż nie milkną! I chociaż samo wydarzenie przeznaczone było dla właścicieli, managerów i partnerów firm prawniczych, to wystąpienie Agaty Kowalskiej – “Jak zaproszenie nie-prawniczki do współzarządzania kancelarią wpłynęło na mój biznes” – inspiruje do refleksji każdego profesjonalistę w swojej branży!  

Bazując na tej właśnie prelekcji, Agata Kowalska i Anna Pietruszka opublikowały w E-Miesięczniku Liberté! artykuł o (pozornie) prowokacyjnym tytule “Wiem, że nic nie wiem, czyli dlaczego warto zaprosić do zarządzania firmą prawniczą nie-prawniczkę?. Rzeczoną nie-prawniczką jest w tym przypadku oczywiście Anna, Chief Executive Officer CK LEGAL.   

Szefowe naszej kancelarii bez ogródek wskazują, że specjalistyczna wiedza – na przykład prawnicza – nie równa się wcale skuteczności w zarządzaniu nowoczesną firmą. Multitasking to nierealistyczny i szkodliwy trend, który na szczęście odchodzi już do lamusa. Nowoczesne przywództwo opiera się na elastyczności i komunikacji. W codziennej pracy każdy powinien skupiać się na tym, co robi najlepiej – kompetentny podział obowiązków to wyraz profesjonalnej dojrzałości i najlepszy prognostyk rozwoju firmy.  

Przeczytaj, jak Agata i Anna ułożyły współpracę między współzałożycielką i CEO firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *