Anna Pietruszka, nasza CEO, miała przyjemność wziąć udział w pierwszym spotkaniu tegorocznej edycji e-biznes MEETUP ’24 organizowanym przez Fundację Kobiety e-biznesu przy partnerskim wsparciu Izby Gospodarki Elektronicznej. Wydarzenie powstało z myślą o przedsiębiorcach e-commerce, którzy chcą rozwijać swoje firmy przy użyciu najnowszych technologii. 
 
Tematem cyklu warsztatów jest “RECEPTA na KRYZYS”. Jak wskazał w swoim wykładzie ekspert e-Izby i Deputy Director w PwC Polska, Paweł Oleszczuk, narzędzia takie jak sztuczna inteligencja, sprzedaż cross-border, omnichannel marketing, mobile, ESG i szeroko pojęta cyfryzacja mogą okazać się lekiem, który uzdrowi biznes. 
 
CK LEGAL od lat wspiera rozwój branży e-commerce w Polsce. Obecność na szkoleniu MEETUP ‘24 uznajemy za swój profesjonalny obowiązek. To dla nas doskonała sposobność, aby być jeszcze bliżej naszych klientów. Dzięki takim spotkaniom możemy na bieżąco aktualizować i pogłębiać naszą wiedzę na temat biznesowych i prawnych wyzwań, z jakimi mierzą się e-przedsiębiorcy. Bo misją CK LEGAL jest aktywne wspieranie naszych klientów! 
 
Kolejne warsztaty odbędą się 25 kwietnia we Wrocławiu. Wszystkiego o MEETUP ’24 dowiecie się tutaj: www.mybiznes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *