16 kwietnia na Targach Idei ESG odbyła się premiera 22. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, sporządzonego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W wydarzeniu wzięła udział Anita Gwóźdź z naszego zespołu rynków kapitałowych, która wspiera klientów również w tematyce ESG.  

Do największego w Polsce przeglądu inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju trafiły cztery projekty, które zrealizowaliśmy w CK LEGAL. Są to:  

Uwzględnione w raporcie działania zostały podzielone na siedem obszarów: zaangażowanie społeczne, praktyki z zakresu pracy, praktyki z zakresu środowiska, prawa człowieka, zagadnienia konsumenckie, uczciwe praktyki operacyjne oraz ład organizacyjny.   

Jako sygnatariusze Karty Różnorodności, jesteśmy stale zaangażowani w przeciwdziałanie dyskryminacji i promowanie różnorodności w miejscu pracy. Jesteśmy pewni, że raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” okaże się źródłem inspiracji i impulsem do zmian na lepsze dla wielu firm. Będziemy dążyć do tego, aby w kolejnej edycji raportu ponownie znalazły się dobre praktyki zgłoszone przez naszą kancelarię.  

Pobierz raport: www.odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2023

A jeśli dalej zastanawiasz się, na jaką organizację pożytku publicznego przekażesz 1,5% swojego podatku, rozważ wybór Stowarzyszenia Piękne Anioły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *