W CK LEGAL nie zapadamy w sen zimowy! To już druga fuzja transgraniczna, którą sfinalizowaliśmy w nowym roku dla jednego z naszych klientów. Transakcja dotyczyła przejęcia holenderskiej spółki dominującej przez jej całkowicie zależną spółkę polską, którą reprezentowaliśmy w całym procesie fuzji. 

Nasz klient to polska firma z sektora IT, która wspiera zespoły e-commerce na całym świecie w pracy z produktami i ułatwia zarządzanie informacją produktową.  

Eksperci z CK LEGAL służyli klientowi ekspertyzą prawną od pierwszego do ostatniego etapu transakcji. Odpowiadaliśmy, między innymi, za przygotowanie dokumentacji, prowadzenie negocjacji oraz zamknięcie fuzji. A wszystko to we współpracy z prawnikami z kancelarii Van Benthem & Keulen, którzy wsparli naszego klienta w zakresie prawa holenderskiego. 

Połączenie spółek to sposób na uproszczenie ich struktury. Dzięki centralizacji kluczowych kompetencji i obniżeniu kosztów działalności operacyjnej, nasz klient może działać efektywniej i skuteczniej.  

Naszemu klientowi gratulujemy pełnego rozmachu otwarcia nowego roku biznesowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *