2024 dobiega końca, ale w CK LEGAL nie zwalniamy tempa!
PFX Group, wiodące czeskie studio kreatywne wspierane przez Genesis Capital Equity, połączyło siły z TELEVISOR Group – największym polskim studiem postprodukcji i animacji. To strategiczne partnerstwo otwiera nowy rozdział w budowaniu jednej z czołowych grup kreatywnych w Europie i na świecie.
Nasz zespół, działając na zlecenie Genesis Private Equity Fund IV, zrealizował due diligence prawne spółek z Grupy TELEVISOR oraz zapewnił obsługę transakcyjną – od przygotowania dokumentacji, poprzez negocjacje, aż po finalne podpisanie umów.
Gratulujemy wszystkim podmiotom tej ekscytującej współpracy i życzymy Wam Nowego Roku pełnego satysfakcji i sukcesów!
A sukces transakcji to zawsze efekt pracy wielu stron. Dziękujemy Janowi Jarmul i Zuzannie Grochowskiej z MJH Moskwa, Jarmul, Haładyj i Partnerzy, którzy wspierali proces jako doradcy prawni Grupy TELEVISOR. Ukłony kierujemy również w stronę doradcy transakcyjnego CIC Corporate Finance za profesjonalną współpracę.