Ósma edycja Konferencji Jednostek Zainteresowania Publicznego zaowocowała imponującą ilością tego, co w CK LEGAL nazywamy “quality content”. Mieliście już okazję posłuchać panelu dyskusyjnego z udziałem Wojciecha Chabasiewicza – wspólnie z ekspertami z UHY ECA, organizatora konferencji, Wojciech omawiał wyzwania, z jakimi mierzą się obecnie rady nadzorcze, komitety audytu oraz zarządy w JZP.  

Teraz czas włączyć prelekcję Agaty Kowalskiej! Razem z Patrykiem Steidtenem z UHY ECA Agata przyjrzała się roli ESG w fuzjach i przejęciach. Zrównoważony rozwój jest teraz na ustach wszystkich – a jest o czym rozmawiać! Wraz ze wzrostem znaczenia ESG i zmianami w prawodawstwie, pojawia się nowy, ważny segment w badaniach due diligence. Kupującym zależy na pewności, że spółki, których udziałami są zainteresowani, operują zgodnie z prawem. Prawidłowo przeprowadzony audyt daje gwarancję, że inwestorzy unikną ewentualnych sankcji. 

Posłuchaj, jak weryfikuje się zgodność z unijnymi regulacjami w zakresie ESG i jak sporządza się dokumentację transakcyjną. Dla Agaty to nie pierwszyzna!