Przedstawiamy nowych członków zespołu CK Legal.

Rafał Wieczerzak specjalizuje się w sporządzaniu i weryfikacji umów z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii i prawa IT.

Jest doktorantem Uniwersytetu Śląskiego, a jego przyszła rozprawa nosi tytuł:  „Zastosowanie sztucznej inteligencji w polskim sądownictwie cywilnym”.

Interesuje się zagadnieniami z zakresu prawa nowych technologii, zastosowania sztucznej inteligencji w branży prawniczej oraz w wymiarze sprawiedliwości.

Anna Sawa jest ekspertką od marketingu i public relations, specjalizuje się w marketingu kancelarii prawnych. Doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz w krakowskich kancelariach. Anna wesprze nasz zespół pod kątem dalszego rozwoju.

Edyta Bębenek jest radczynią prawną, specjalizuje się w obszarze prawa korporacyjnego, a doświadczenie w tym zakresie zdobywała w renomowanej kancelarii oraz instytucji finansowej w Krakowie.

Główną częścią jej praktyki zawodowej jest bieżąca obsługa prawna krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych, transakcje M&A i doradztwo na rzecz akcjonariuszy, udziałowców oraz funduszy private equity.

Kamil Dobrowolski to nowy radca prawny w zespole CK Legal. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu w Heidelbergu, gdzie bronił pracy na temat przetwarzania danych satelitarnych w prawie Unii Europejskiej.

Specjalizuje się w prawie spółek, danych osobowych, prawie nowych technologii oraz postępowania cywilnego. Posiada także doświadczenie z zakresu prawa i polityki kosmicznej, ze szczególnym uwzględnieniem regulacji prawa unijnego.

Miło nam powitać Was w zespole. Cieszymy się, że razem zadbamy o dalszy rozwój CK Legal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *