W czwartek 21 września poznaliśmy laureatów 11. edycji konkursu e-Commerce Polska Awards, który organizuje Izba Gospodarki Elektronicznej. Zwycięstwo w konkursie to nie tylko statuetki. To też symboliczne potwierdzenie, że zwycięzcy należą do grona liderów innowacji. 

Finałowa gala prestiżowego eventu odbyła się w krakowskim hotelu Crystal Palace. Spotkali się na niej wizjonerzy polskiego e-biznesu z sektorów e-sklepów, e-usług oraz e-finansów. Wśród gości nie zabrakło również naszej założycielki, Agaty Kowalskiej. Agata miała przyjemność wręczyć nagrodę w kategorii Best e-banking implementation. O zwycięstwo walczyły cztery nominowane firmy. Laureat mógł być tylko jeden – został nim Alior Bank SA!  

Pozostałe nagrody w bloku konkursowym e-finansów przypadły mBank S.A., mElements S.A., Przelewy24 oraz PZU. 

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia naszym Klientom: Strix w kategorii Best adaptation to new digital reality B2C oraz PragmaGO w kategorii Best e-commerce B2B tool/technology/service!  

Wszystkim zwycięzcom winszujemy. E-Izbie dziękujemy za nieustanne wspieranie polskich przedsiębiorców w branży e-commerce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *