It’s a match! Włączamy się w nową inicjatywę Izby Gospodarki Elektronicznej – misje gospodarcze „e-Izba Cross-border Matchmaking Events”. Przy wsparciu polskich ambasad oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, krajowi przedsiębiorcy e-commerce dostaną wyjątkową okazję do nawiązania relacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami.  

Spotkania „matchmaking” polskich przedsiębiorców e-commerce z potencjalnymi europejskimi partnerami odbędą się w modelu “fast business” w Czechach, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech i Bułgarii.  

Pierwsze z nich będzie miało miejsce już 21 marca w Pradze, a udział w nim weźmie partnerka w CK LEGAL Magdalena Golonka. Magdalena aktywnie działa na rzecz rozwoju sektora e-commerce w Polsce jako koordynatorka legislacyjna e-Izby ds. zrównoważonego rozwoju oraz doświadczona radczyni prawna, współpracująca z firmami e-commerce.  

Misja gospodarcza e-Izby stawia sobie za cel wsparcie krajowych, małych i średnich biznesów e-commerce w budowaniu długotrwałych relacji rynkowych w ramach Unii Europejskiej oraz prowadzeniu efektywnej sprzedaży cross-border. E-Izba Cross-border Matchmaking Events będzie platformą międzynarodowego dialogu biznesowego między Polską a innymi państwami Europy.  

Gorąco wspieramy tę inicjatywę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *