I wiemy – obecności i wsparcia osób, które nam ufają. Państwa obecności i wsparcia. Razem mamy moc, aby uczynić 2023 rok lepszym.  

Jak to zrobimy?

Będziemy kontynuować współpracę ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły, któremu od lat pomagamy. Dziękujemy – to Państwa zasługa! Współpraca z Państwem pozwala nam angażować się, również finansowo, w działania, które realnie wpływają na lepszy kształt przyszłości. 

Nie zapomnieliśmy też o świątecznym prezencie dla Państwa.

W tym roku pragniemy podarować Państwu piękne uczucie – dumę. Dumę z tego, że jako Klienci CK Legal pomogli Państwo organizacjom wspierającym walkę Ukrainy z rosyjską napaścią, a w szczególności Polskiej Akcji Humanitarnej/SOS Ukrainie, pomagającej ofiarom wojny w Ukrainie, a także Stowarzyszeniu Piękne Anioły, które pomaga dzieciom Uchodźców w Polsce. 

Zamiast rozsyłać wymyślne upominki w fantazyjnych opakowaniach, postanowiliśmy w Państwa i swoim imieniu okazać wsparcie tym, którzy najbardziej go teraz potrzebują.

Mamy pewność, że życzenia, jakie chcemy Państwu złożyć – dalszej harmonijnej i owocnej współpracy z CK Legal – wyrażają wspólne nam i Państwu pragnienie, aby 2023 rok przyniósł kolejne powody do dumy.

Zespół CK Legal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *