Rok 2023 w liczbach? 835 milionów złotych i 160 milionów euro – bo właśnie tyle wyniosła łączna wartość nominalna obligacji wyemitowanych przez KRUK S.A. w Polsce i za granicą. A towarzyszyła im redukcja na poziomie kilkudziesięciu procent!  

W nowym roku nasz klient kontynuuje dobrą passę: 1 lutego 2024 roku spółka przydzieliła 100 tysięcy obligacji serii AO5EUR o wartości 10 milionów euro. Średnia stopa redukcji wyniosła 56,19%.  

To już piąta – a trzecia w euro – oferta publiczna obligacji przeprowadzona w ramach X Programu Emisji Obligacji, przy którego prospekcie doradzali eksperci z CK LEGAL. Prospekt jest ważny do lipca 2024 – na jego podstawie KRUK S.A. może wyemitować obligacje do łącznej wartości nominalnej 700 mln zł.  

A to nie koniec! W tym samym dniu KRUK S.A. podjął decyzję o kolejnej emisji obligacji serii AO6EUR, o wartości do 14 milionów euro.  

Detaliczna oferta w euro to ciekawa propozycja dla inwestorów indywidualnych – a współpraca z KRUK S.A. to ciekawe i niezwykle satysfakcjonujące wyzwanie dla CK LEGAL!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *