Alternatywne spółki inwestycyjne – warto czy nie warto? Dla kogo tak, a dla kogo nie? I na co liczyć, żeby się nie przeliczyć? Wojciech Chabasiewicz trzyma rękę na pulsie i publikuje w Pulsie Biznesu nowy artykuł o ASI: “Czy osoba fizyczna może inwestować w alternatywne spółki inwestycyjne (ASI)?”.  

Wprowadzone ostatnio obostrzenia, dotyczące obrotu akcjami i udziałami ASI, wymagają eksperckiego komentarza. Znajdziecie go właśnie w tym artykule! Co oznacza status klienta profesjonalnego, jaka jest minimalna kwota, którą trzeba zainwestować, będąc osobą fizyczną oraz jakie zgody musi uzyskać potencjalny inwestor, aby nabyć prawa uczestnictwa? Wojciech Chabasiewicz wie to wszystko – i wiele więcej. Dowiedz się i ty!  

A jeśli będziesz mieć więcej pytań, odezwij się do CK LEGAL. Oferujemy doradztwo prawne i kompleksową obsługę zarówno inwestorom, którzy dopiero zastanawiają się nad wejściem do ASI, jak i tym, którzy już podjęli tę decyzję. Procedury, dokumenty, projekty uchwał, umowy, podatki i akcje – formalności zostaw nam, a ty odcinaj kupony od sukcesu. Cała przyjemność po naszej stronie!  

Artykuł w Pulsie Biznesu przeczytasz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *