W CK LEGAL wolimy pobiegać niż poleżeć! Dlatego z przyjemnością podjęliśmy współpracę z firmą, która powstała z pasji do biegania – Omni Running sp. z o.o. Współzałożycielem spółki jest nie kto inny, jak Marcin Lewandowski, lekkoatleta i zdobywca aż 11 medali w biegach na mistrzostwach świata i Europy, czterokrotny reprezentant Polski na igrzyskach olimpijskich. 
 
Omni Running oferuje pierwsze w Polsce suplementy diety stworzone z myślą o biegaczach. Dzięki naszemu wsparciu doradczemu, spółka właśnie pozyskała pierwszego zewnętrznego inwestora! Dotychczasowi inwestorzy, a zarazem wspólnicy w spółce, Krzysztof Zdanowski oraz Piotr Pawelec obejmą teraz stanowiska w radzie nadzorczej, a Marcin Lewandowski w dalszym ciągu będzie pełnić rolę CEO. 
 
Zespół CK LEGAL z dbałością o szczegóły przygotował dokumentację transakcyjną, a później negocjował i uzgadniał odpowiednie warunki dla naszego klienta. Finalizując transakcję, koordynowaliśmy proces podpisywania dokumentacji i czuwaliśmy nad jej prawidłowym przebiegiem. 
 
Dzięki tej transakcji Omni Running pozyskał dodatkowe finansowanie na dalszy rozwój swojej działalności. Za wspólny bieg po złoto dziękujemy kancelarii Rąpała, doradcy po stronie inwestora, a klientowi gratulujemy sukcesu w rozwijaniu marki. To była współpraca na medal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *