Agata Kowalska lubi dobrą kawę, ale z fusów nie wróży. Dlatego kiedy odpowiada na pytanie “Dokąd zmierza futbol w Polsce?” podczas EFNI Talks, robi to na podstawie doświadczenia, jakie zdobyła nie tylko kompleksowo obsługując kluby sportowe.   
  
Zaskoczeni? Tak, tak, współzałożycielka CK LEGAL była wcześniej przez kilka lat przewodniczącą rady nadzorczej Lechii Gdańsk oraz członkinią Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych przy PZPN. 
  
A 13 października Agata wystąpiła na Europejskim Forum Nowych Idei (EFNI) – konferencji, która skupia liderów świata biznesu, nauki i kultury z Polski i Europy. “Dokąd zmierza futbol w Polsce?” Wspólnie z Agatą odpowiedzi na tak postawione pytanie szukały ekspertki: Magdalena Urbańska, dyrektorka generalna Lechii Gdańsk, oraz Karolina Hytrek Prosiecka, dziennikarka ekonomiczna, działaczka sportowa z licencją trenerską w piłce nożnej i była dyrektorka ds. komunikacji w Ekstraklasie SA.  
  
12. edycja Europejskiego Forum Nowych Idei trwała od 11 do 13 października. W serii paneli, spotkań otwartych i nocnych rozmów ponad tysiąc uczestników konferencji debatowało nad przyszłością biznesu, społeczeństw i Unii Europejskiej w zmieniającym się świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *