Współpraca CK LEGAL z ośrodkiem analitycznym THINKTANK owocuje dla nas wieloma niepowtarzalnymi doświadczeniami. W czerwcu Wojciech Chabasiewicz wziął udział w XIV Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie jako partner THINKTANK właśnie, a nie tak dawno temu Agata Kowalska odwiedziła Bhutan oraz Indie jako członkini wyprawy studyjnej organizowanej przez – zgadliście! – THINKTANK.  

W CK LEGAL jesteśmy dumni, że możemy nazywać się nie tylko partnerami, ale i przyjaciółmi THINKTANK. Dlatego też Agata z przyjemnością przyjęła zaproszenie dr Małgorzaty Bonikowskiej na 15. urodziny ośrodka, które świętowano wspólnie z Centrum Stosunków Międzynarodowych. Wśród gości znaleźli się, między innymi, prof. Jerzy Buzek oraz Marek Prawda, dyplomata i podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.  

THINKTANK to przede wszystkim platforma dialogu i wymiany doświadczeń, nie mogło więc zabraknąć poważnych rozmów o Unii Europejskiej i Polsce. Ale były też nagrody, niespodzianki i muzyka, a przede wszystkim – świetna atmosfera i mnóstwo okazji do wzruszeń.  

CK LEGAL składa ogromne gratulacje i podziękowania dla niezawodnych Adrianny Śniadowskiej i Michała Smagowicza oraz całego zespołu THINKTANK za stworzenie wspaniałej atmosfery na evencie i codzienną pracę, którą wkładacie w rozwój organizacji.  

Życzymy wam kolejnych sukcesów w zbliżaniu liderów biznesu, polityki, samorządowców i urzędników!