Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
24 października
2016

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy ot...

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy otworzyła praktykę Indian Desk, która świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz Klientów, którzy chcieliby rozwijać i prowadzić biznes w Indiach, a także na rzecz podmiotów indyjskich prowadzących działalność bądź zamierzających realizować transakcje na terenie Polski. Praktyka obsługuje transakcje zarówno prawa polskiego, jak i indyjskiego. Wysoki poziom świadczonych przez nas usług prawnych zapewniamy dzięki znajomości specyfiki rynku indyjskiego, który jest m.in. wynikiem nawiązania bliskiej współpracy z indyjską kancelarią mającą biura w czterech największych regionach w Indiach: Bangalore, Mumbai, Delhi, Chennoi, rekomendowaną zarówno w Chambers&Partners jak i w Legal500. Agata Kowalska, Partner Zarządzający Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy Jestem bardzo zadowolona, iż rozwijamy Indian Desk. Indie to obecnie kraj o bardzo dynamicznie rozwijającej się gospodarce. Mamy za sobą pierwszą dużą polsko – indyjską transakcję M&A zakończoną sukcesem i dostajemy coraz więcej zapytań prawnych zarówno od polskich jak i indyjskich firm. Współpraca z indyjskimi podmiotami gospodarczymi to ogromne wyzwanie natury prawnej jak i biznesowej. Dzięki zawartemu porozumieniu z indyjską kancelarią K Law KRISHNAMURTHY & CO, a także ich partnerami – doradcami podatkowymi i finansowymi jesteśmy w stanie efektywnie doradzać naszym Klientom. Bliska współpraca z ekspertami naszego indyjskiego partnera pozwala nam na realistyczną biznesowo ocenę ryzyk i szans prawnych w gąszczu zawiłego prawa indyjskiego. – powiedziała Agata Kowalska, partner Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy.

Aktualności
13 października
2016

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy Pa...

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy Partnerem bloga rynekobligacji.com. Misją bloga jest dostarczanie indywidualnym inwestorom niezależnych analiz i informacji dotyczących rynku obligacji przedsiębiorstw. Na blogu Rynek Obligacji publikowane są m.in. analizy emitentów obligacji, informacje o nowych emisjach, skład portfela obligacji, a także wpisy edukacyjne. www.rynekobligacji.com

Aktualności
06 października
2016

Mecenas Agata Kowalska prelegentem p...

Już 8. listopada podczas "KRK Road to Success" mec. Agata Kowalska opowie - w oparciu o przykłady ze swojego bogatego doświadczenia - o pułapkach prawnych w projektach start-up’owych. "KRK Road to Success" to wydarzenie, podczas którego uczestnicy mają również szansę zaprezentowania swojego projekt inwestorom i mentorom oraz mogą uzyskać poradę dotyczącą rozwoju startup-u. Więcej informacji >>> Zapraszamy !

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami