Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
23 sierpnia
2017

Poradnik "E-marketing. E-mail market...

Jak zgodnie z prawem uzyskać zgodę na wysyłanie mailingu? Jak legalnie przetwarzać dane osobowe zebrane dla celów e-marketingu. Odpowiedzi na te pytania nierzadko trapią marketerów. Dlatego razem z Izba Gospodarki Elektronicznej przygotowaliśmy dla nich poradnik: „E-marketing. E-mail marketing". Sporą dawką praktycznej wiedzy podzielił się zespół naszej kancelarii: mecenas Agata Kowalska, mecenas Anna Łanoszka oraz adwokat Tomasz Koellner. Owocnej lektury! http://eizba.pl/files/6415/0219/6715/Poradnik-e-Izba-e-Marketing-e-mail_Marketing.pdf

Aktualności
18 sierpnia
2017

Ekspert CK legal radca prawny Magdal...

Prawo gospodarcze, nieruchomości i e-commerce!  To dziedziny prawa, w których mecenas Magda Golonka specjalizuje się od lat.  Jest autorką licznych publikacji w prasie związanej z rynkiem nieruchomości. Prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców, w tym także dedykowane pośrednikom w obrocie nieruchomościami, zarządcom nieruchomości oraz rzeczoznawcom majątkowym. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, w tym także e-commerce. Dla klientów świadczy usługi doradztwa, w szczególności w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej, bierze udział w negocjowaniu istotnych dla klientów umów, a także przeprowadzaniu i koordynowaniu procesów due diligence międzynarodowych podmiotów. Magdalena Golonka jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W 2006 ukończyła Columbus School of Law The Catholic University of America — Szkołę Międzynarodowego Prawa Gospodarczego i Handlowego. Od 2007 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, gdzie została wpisana na listę radców prawnych pod numerem Kr-1952. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w krakowskich kancelariach prawnych, a także pełniąc funkcje reprezentacyjne w działach prawnych spółek kapitałowych związanych z rynkiem nieruchomości. Wszystkie osoby zainteresowane pomocą prawną zapraszamy do kontaktu. http://ck-legal.pl/pl/kontakt/  

Aktualności
11 sierpnia
2017

Ekspert CK legal adwokat Tomasz Koel...

Prawo autorskie, prawo reklamy, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, prawo Internetu oraz ochrona dóbr osobistych — m.in. w tych dziedzinach specjalizuje się Tomasz Koellner, adwokat w kancelarii Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2011) oraz członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w przodujących krakowskich kancelariach prawnych, specjalizując się w doradztwie prawnym związanym z działalnością gospodarczą, zarówno na rzecz podmiotów polskich, jak i zagranicznych, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej, zwalczania nieuczciwej konkurencji, ochrony danych osobowych, ochrony dóbr osobistych, czy też wszelkich aspektów związanych z handlem elektronicznym (e-commerce). Jest autorem licznych publikacji w czasopismach naukowych oraz branżowych. Poza językiem polskim prowadzi obsługę prawną także w języku angielskim. Włada również biegle językiem hiszpańskim. Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebę wsparcia swoich działań doświadczeniem adwokata Tomasza Koellner — zapraszamy do kontaktu. http://ck-legal.pl/pl/kontakt/  

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami