Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Kancelaria prawna "SOFIA" z Kijowa
TOB Consulting Group z Kijowa

Wspólnie z naszymi ukraińskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności za granicą oraz przedsiębiorcom ze Wschodu w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
04 lipca
2016

Sieć Medycznych Centrów Diagnostyczn...

Opracowanie koncepcji oraz dokumentacji zabezpieczeń obligacji i administrowanie zabezpieczeniami, to zadania które z sukcesem zostały zrealizowane przez prawników Kancelarii Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy. W ich wyniku Zarząd VOXEL S.A. z siedzibą w Krakowie i dokonał przydziału obligacji na kwotę 10 mln PLN. Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy jest Doradcą Prawnym Emitenta. ________ Voxel to prężnie rozwijająca się sieć Medycznych Centrów Diagnostycznych, które świadczą wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii oraz oferują kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie. Więcej informacji >>>

Aktualności
30 czerwca
2016

Kruk S.A - przydział obligacji o war...

Zarząd KRUK S.A. poinformował, iż w dniu 29 czerwca 2016 roku podjął uchwałę w przedmiocie dojścia do skutku emisji niezabezpieczonych obligacji kuponowych zwykłych na okaziciela, emitowanych w ramach III Programu objętego Prospektem emisyjnym podstawowym zatwierdzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 4 lutego 2016 roku. Zgodnie z Uchwałą Zarządu Spółki emisja Obligacji doszła do skutku i zostało przydzielonych 650 000 Obligacji każda o wartości nominalnej równej cenie emisyjnej w wysokości 100 zł oraz o łącznej wartości emisyjnej 65 000 000 PLN. Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy jest Doradcą Prawnym Emitenta, a nad całością procesu pracował zespół pod kierownictwem mec. Wojciecha Chabasiewicza. Więcej informacji >>>

Aktualności
27 czerwca
2016

Sukces emisji obligacji PCC EXOL

Pierwsza publiczna oferta obligacji PCC EXOL S.A. zakończyła się sukcesem. Nabywców znalazły wszystkie oferowane obligacje serii A1 o wartości nominalnej 20.000.000,00 PLN. Zainteresowanie ofertą było bardzo duże, a stopa redukcji wyniosła 59.78%. Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy jest Doradcą Prawnym Emitenta, a oferującym jest Dom Maklerski BDM. Więcej informacji >>>

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami