Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
09 grudnia
2016

Rekordowe zainteresowanie ofertą obl...

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza oferta w ramach IV Programu Obligacji Publicznych Grupy KRUK. Pula obligacji została wyczerpana w ciągu kilkunastu godzin od uruchomienia oferty. KRUK S.A. jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami. Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy jest Doradcą Prawnym Emitenta,

Aktualności
28 listopada
2016

Kruk S.A. - rekordowa emisja obligacji

28 listopada 2016 r. Zarząd KRUK S.A. upublicznił zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego podstawowy Prospekt Emisyjny IV Programu Emisji Obligacji. W ramach tego programu emisji Kruk S.A. będzie mógł emitować obligacje o łącznej wartości nominalnej do 500.000.000 PLN. Obligacje będą oferowana w ramach ofert publicznych przez Dom Maklerski BDM, Dom Maklerski PKO BP oraz Dom Maklerski mBank, a następnie będą dopuszczenie do obrotu na Catalyst. Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy jest Doradcą Prawnym Emitenta, a nad całością procesu pracował zespół pod kierownictwem mec. Wojciecha Chabasiewicza i mec. Anity Gwóźdź.

Aktualności
25 listopada
2016

TOTALLY CRAZY BOOSTER PITCH DAY - Za...

28 listopada o godz. 14:00 zapraszamy na TOTALLY CRAZY BOOSTER PITCH DAY, w którym czynny udział weźmie mec. Agata Kowalska.    Więcej informacji >>>
08 grudnia
2016

UWAGA REKRUTACJA!

Pilnie poszukujemy dwóch osób do naszego Zespołu na stanowisko: APLIKANT RADCOWSKI/ADWOKACKI Miejsce pracy: Kraków WYMAGANIA: aplikant radcowski/adwokacki 1 lub 2 roku, minimum 2-letnie doświadczenie w pracy, doświadczenie z zakresu prawa cywilnego i prawa handlowego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, sumienność, dokładność, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu.   DODATKOWO MILE WIDZIANE: znajomość prawa własności intelektualnej i prawa nowych technologii, znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym w transakcjach PE/VC znajomość prawa spółek, papierów wartościowych i rynków kapitałowych.   OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie i kartę Multisport, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju, w tym poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ck-legal.pl. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami