Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
06 marca
2017

"Konferencja regionalna MAR" - Stowa...

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy mają przyjemność zaprosić na "Konferencję regionalną MAR", która odbędzie się 9 marca 2017 roku w Hilton Garden Inn w KRAKOWIE. W pierwszej części spotkania skoncentrujemy się na pułapkach MAR wynikających z nieporządku prawnego, a w szczególności na dualizmie prawnym po 3 lipca 2016 roku oraz dostosowaniu polskich przepisów do MAR. W dalszej części konferencji zajmiemy się kwestiami identyfikacji i publikacji informacji poufnej w kontekście ryzyk i ich mitygacji. Skoncentrujemy się na polityce informacyjnej oraz raportowaniu pod MAR.  Poruszymy również aspekty dotyczące identyfikacji menedżerów i osób blisko związanych oraz raportowania przez nich transakcji.  Postaramy się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się w praktyce wątpliwości emitentów związane ze stosowaniem MAR. Więcej informacji >>>

Aktualności
02 marca
2017

Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i P...

Z przyjemnością informujemy, iż Kancelaria została Partnerem bloga Rynek Obligacji. Misją bloga jest dostarczanie indywidualnym inwestorom niezależnych analiz i informacji dotyczących rynku obligacji przedsiębiorstw. Więcej informacji >>>

Aktualności
24 lutego
2017

Komentarz mec. Wojceicha Chabasiewic...

Rafał Antczak wciąż nie jest prezesem GPW. KNF zwleka z decyzją. Komentarza w tej sprawie udzielił mec. Wojciech Chabasiewicz autor bloga prawainwestora.pl. Zobacz całość artykułu >>>

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami