Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Kancelaria prawna "SOFIA" z Kijowa
TOB Consulting Group z Kijowa

Wspólnie z naszymi ukraińskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności za granicą oraz przedsiębiorcom ze Wschodu w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
16 sierpnia
2016

Kolejna publiczna oferta obligacji P...

Kolejna publiczna oferta obligacji PCC Rokita S.A. zakończyła się sukcesem. Nabywców znalazły wszystkie oferowane obligacje serii DC. Wartość nominalna obligacji wyniosła 25.000.000 PLN. Uplasowano obligacje o długim, bo aż 7-letnim terminie wykupu i stałym 5% oprocentowaniu. Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy jest Doradcą Prawnym Emitenta, a oferującym jest Dom Maklerski BDM.   Więcej informacji >>>

Aktualności
05 sierpnia
2016

Voxel S.A. - kolejna udana emisja ob...

Zarząd VOXEL S.A. z siedzibą w Krakowie dokonał po raz kolejny przydziału obligacji na kwotę 10 mln PLN. To już kolejny raz kiedy prawnicy kancelarii Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy odpowiadali za opracowanie koncepcji oraz dokumentacji zabezpieczeń obligacji i administrowanie zabezpieczeniami tej prężnie rozwijającej się sieci Medycznych Centrów Diagnostycznych, które świadczą wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii oraz oferują kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie. Prace nad tym projektem koordynował mec. Wojciech Chabasiewcz.

Aktualności
29 lipca
2016

Awanse w Chabasiewicz Kowalska i Par...

Anita Gwóźdź oraz Tomasz Koellner dzięki zdobyciu uprawnień zawodowych w lipcu br. awansowali, dołączając do grona adwokatów i radów prawnych kancelarii Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy. Radca prawny Anita Gwóźdź związana jest z kancelarią od początku jej istnienia. Specjalizuje się w prawie rynków kapitałowych. Adwokat Tomasz Koellner pracuje w kancelarii od 2014 roku i doradza Klientom w takich dziedzinach prawa jak: prawo własności intelektualnej, ochrona danych osobowych i prawo mediów i reklamy.

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami