Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
24 lutego
2017

Komentarz mec. Wojceicha Chabasiewic...

Rafał Antczak wciąż nie jest prezesem GPW. KNF zwleka z decyzją. Komentarza w tej sprawie udzielił mec. Wojciech Chabasiewicz autor bloga prawainwestora.pl. Zobacz całość artykułu >>>

Aktualności
23 lutego
2017

Miał chronić przed spamem, ale jest ...

Zgodnie z obecnie obowiązująca treścią art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne zakazane jest używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, chyba że abonent lub użytkownik końcowy uprzednio wyraził na to zgodę. Na tle tak sformułowanego przepisu powstało wiele kontrowersji. O ich istocie na łamach serwisu Izby Gospodarki Elektronicznej opowiedziała mecenas Agata Kowalska. Zapraszamy do całości komentarza eksperckiego >>>

Aktualności
17 lutego
2017

Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i P...

KNF wydał decyzję o zniesieniu dematarializacji akcji Flucar S.A. Jest to ostatni etap transakcji, w której Flucar S.A. doradzają prawnicy kancelarii Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy. W ramach transakcji spółka pozyskała finansowanie przez emisję nowych akcji. więcej informacji >>> _________________________________ Flucar S.A. to spółka, której celem jest utworzenie grupy kapitałowej skupiającej podmioty działające na rynku produktów ropopochodnych, obrotu nimi i ich recyklingu. W wyniku przeprowadzonych transakcji  Emitent stał się właścicielem 100 % udziałów spółki Flukar Invest Sp. z o.o., która jest właścicielem spółek Flukar Sp. z o.o., Eko Trade Organizacja Odzysku SA i Rafineria w Jaśle Sp. z o.o. Spółki tworzące grupę są producentami olejów dla motoryzacji i olejów przemysłowych, ich przetwórstwa i odzysku.

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami