Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
21 listopada
2018

Rekrutacja na stanowisko: Prawnik – ...

Prawnik – specjalizacja: prawo spółek i prawo cywilne Miejsce pracy: Kraków Opis stanowiska: Pilnie szukamy do współpracy prawnika, który interesuje się prawem spółek, rynkiem kapitałowym i procesem inwestycyjnym. Wymagania: prawnik z minimum 3-letnim doświadczeniem w pracy, na stanowisku związanym z prawem korporacyjnym i z obsługą spółek kapitałowych; ewentualnie aplikant radcowski/adwokacki 1 lub maksymalnie 2 roku, doświadczenie z zakresu prawa spółek i prawa cywilnego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, sumienność, dokładność, rzetelność.   DODATKOWO MILE WIDZIANE: znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem   Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie na postawie umowy o pracę lub umowy o współpracę (zależnie od preferencji Kandydata); kartę Multisport; pracę w młodym zespole w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, z możliwością awansu; możliwość rozwoju, w tym poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych jako uczestnik i prelegent; możliwość publikacji artykułów w pismach branżowych i prasie gospodarczej.   CV proszę przesyłać na adres e-miał: kancelaria@ck-legal.pl z dopiskiem: Prawnik – specjalizacja: prawo spółek i prawo cywilne

Aktualności
13 listopada
2018

150.000 nowych akcji Summa Linguae S...

Jako Autoryzowany Doradca kancelaria CK-legal w 2015 r. wprowadzała na rynek New Connect spółkę Summa Linguae S.A. Dziś nasz Klient wprowadza do obrotu giełdowego 150.000 akcji zwykłych na okaziciela serii I. Ze strony kancelarii doradztwem prawnym zajmował się zespół prawników pod kierunkiem Mec. Anity Gwóźdź.

Publikacje
30 października
2018

Projekt obowiązkowej dematerializacj...

Projektowane przepisy dotyczące tzw. obligatoryjnej dematerializacji akcji mają wejść w życie z dniem 1 stycznia 2020 r. Jakie nowe obowiązki będą nałożone na spółki publiczne i niepubliczne? Przeczytaj o szczegółach w naszym komentarzu i artykule dla rp.pl: https://www.rp.pl/Firma/310269985-Dematerializacja-akcji---nowe-obowiazki-spolek.html 

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami