Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
01 września
2020

VII PROGRAM EMISJI OBLIGACJI KRUK S....

Dzięki programom emisji obligacji spółki mogą nieprzerwanie je oferować, budować stałe relacje z inwestorami i dywersyfikować źródła finansowania. Takie rozwiązanie już od siedmiu lat stosuje np. lider na rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Środkowej – nasz Klient KRUK S.A. Kruk finansuje się obligacjami oferowanymi instytucjom oraz inwestorom indywidualnym. W tym roku program emisji ma pułap 700 mln zł. Dział kapitałowy CKLegal z Wojciechem Chabasiewiczem i Anitą Gwóźdź na czele już od siedmiu lat odpowiada za część prawną tej transakcji, przygotowując m.in. prospekt podstawowy. Obligacje będą oferowane przez DM BDM.

Aktualności
27 lipca
2020

143 mln zł z emisji akcji!

RyvuTx, jedna z największych innowacyjnych firm biotechnologicznych w Europie, z sukcesem zamknęło ofertę nowoemitowanych akcji, pozyskując od Inwestorów ponad 143 mln zł. To kolejny dowód zaufania inwestorów do Spółki oraz wiary w realizowane przez nią projekty. Gratulujemy - oby tak dalej.Kancelaria Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy była doradcą prawnym Ryvu w tej transakcji, pracami zespołu kierowali Wojciech Chabasiewicz oraz Anita Gwóźdź.

Publikacje
23 lipca
2020

Poczta Polska zgubiła wszystkie swoj...

Poczta Polska zgubiła wszystkie swoje akcje.Zabawne, ale jednak przerażające. O komentarz do tej sprawy pokusił się Wojciech Chabasiewicz na naszym blogu Prawa inwestora. Zapraszamy do lektury: https://prawainwestora.pl/2020/07/23/poczta-polska-zgubila-wszystkie-swoje-akcje/

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami