Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
07 października
2019

CKLEGAL PARTNEREM OEE ON TOUR W GDAŃSKU!

Relacje są dla nas ważne. Na nich opieramy nasz biznes i społeczne zaangażowanie. Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie, by zostać Partnerem konferencji "Relacje – nowy fundament rozwoju", która – w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2019 – odbędzie się 8 października br. w Gdańsku. O budowaniu relacji w biznesie opowie m.in. Mecenas Agata Kowalska z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy. Szczegóły dotyczące tematyki konferencji, programu i bezpłatnej rejestracji znajdą Państwo tu: https://oees.pl/gdansk0810/ Kiedy: godz.9:00, 08 października 2019Gdzie: AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk ZAPRASZAMY!

Aktualności
02 października
2019

PODZIAŁ SELVITA S.A. NA DWIE NIEZALE...

Sądowa rejestracja kończy procedurę podziału notowanej na warszawskiej giełdzie spółki Ryvu Therapeutics S.A. (dawna SELVITA S.A.) przez wydzielenie części działalności do Selvita S.A. (dawna Selvita CRO S.A.). Pierwsza ze spółek będzie kontynuowała rozwój własnych innowacyjnych terapii onkologicznych, a druga będzie świadczyła kompleksowe usługi badawczo-rozwojowe na rzecz klientów zewnętrznych. Nad projektem od strony doradcy prawnego pracuje zespół Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy pod kierownictwem Wojciecha Chabasiewicza i Anity Gwóźdź. Przed nam ostatnia część zadania, czyli dopuszczenie akcji podziałowych do obrotu giełdowego i debiut Selvita S.A. (dawna Selvita CRO S.A.) na warszawskim parkiecie. Więcej: https://selvita.com/2019/10/02/sad-rejestrowy-zatwierdza-podzial-selvita-na-dwie-niezalezne-spolki-oraz-zmiane-nazwy-selvita-na-ryvu-therapeutics-proces-na-ostatniej-prostej-2/ 

Aktualności
26 września
2019

Relacja z konferencji „Aktywa niemat...

Jesteśmy już po kolejnej konferencji z cyklu Open Eyes Economy on Tour „Aktywa niematerialne: zidentyfikuj, zmierz, wyceń. O korzystaniu, które nie jest wykorzystywaniem”. Podczas panelu z udziałem Mecenas Agaty Kowalskiej pt. „Prawnik w tajemniczym świecie aktywów niematerialnych”, dyskutowano mi.in. o tym:jak zarządzać własnością intelektualną firmy? kiedy patenty, prawo autorskie w formule wszystkie prawa zastrzeżone, są dobrym rozwiązaniem, a kiedy złym? czy otwarte podejście do własności intelektualnej (typowe dla start-upów) można przenieść na inne firmy? na ile kluczowe jest zabezpieczenie znaków towarowych - ono chroni czy daje innym możliwość obejścia i szybkiego skopiowania? czy w polskich warunkach egzekwowanie praw własności intelektualnej możemy uznać za skuteczne? Po słowach uznania, jakie do nas dotarły, stwierdzamy, że była to dyskusja, która otworzyła oczy naszych Słuchaczy, a o to przecież chodziło.Podobno prawnicy mogą jednak mówić zrozumiałym językiem Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć, zapraszamy do materiału wideo i naszej krótkiej fotorelacji (by Anna Rezulak) https://www.facebook.com/OpenEyesEconomy/videos/973851099624980/ "kancelaria, która rozumie twój biznes" - to nasze Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy hasło przewodnie i misja.

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami