Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
07 lipca
2020

Rynek obligacji korporacyjnych odżywa

Rynek obligacji korporacyjnych odżywa PCC Exol uplasował obligacje o nominale 25 mln zł Zapisy zostały zredukowane aż o 61%. Wiarygodny emitent zawsze przekonuje inwestorów.Kancelaria jest doradcą prawnym Emitenta w tym całym programie emisji. Naszym zespołem kierowali Anita Gwóźdź i Wojciech Chabasiewicz.

Aktualności
02 lipca
2020

BENEFICJENT RZECZYWISTY

BENEFICJENT RZECZYWISTY Już tylko do 13 lipca przedsiębiorcy mają czas, by zgłosić dane do nowego rejestru. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie kary.  Kogo dotyczy?- wszystkich spółek wpisanych do rejestru przedsiębiorców KRS, z wyłączeniem spółek partnerskich oraz spółek publicznych. Co grozi za niezgłoszenie beneficjentów rzeczywistych?- na spółki, które nie dopełnią obowiązków informacyjnych może zostać nałożona kara pieniężną do 1.000.000 zł! Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu, gdyż przepisy nie są precyzyjne, a kary wysokie. e-mail: kancelaria@ck-legal.pltel.: 12 297 38 38

Aktualności
25 czerwca
2020

SELVITA S.A. ZAKOŃCZYŁA EMISJĘ NOWYC...

Selvita S.A.- jedna z największych usługowych firm biotechnologicznych w Europie, zakończyła emisję nowych akcji, pozyskując od Inwestorów 90,6 mln zł.Jest to druga pod względem wartości transakcja pozyskania kapitału przeprowadzona w tym roku na Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.Emisja była skierowana do inwestorów kwalifikowanych i zamożnych inwestorów (obejmujących pakiety o wartości ponad 100.000 Euro). Ofertę przeprowadzono w formule ABB, co pozwoliło na jej zamknięcie w ciągu kilku dni.Spółka zrealizowała w 100%. cel emisyjny zaprezentowany w strategii opublikowanej wraz z ogłoszeniem o zwołaniu Walnego Zgromadzenia.Większość środków pochodzących z emisji (ok. 70 mln. zł) zostanie przeznaczona na akwizycje europejskich CRO (ang. Contract Research Organization), a pozostała część na dalszy rozwój organiczny Selvity. Do końca 2023 r. Spółka zamierza zrealizować trzy akwizycje, a pierwszą z nich planuje przeprowadzić jeszcze w tym roku. Na przejęcia w ciągu trzech lat Spółka planuje wydać do 200 mln zł. Globalnym koordynatorem i Prowadzącym Księgę Popytu była @IPOPEMA Securities S.A.Kancelaria była doradcą prawnym Emitenta. Naszymi pracami kierowali Wojciech Chabasiewicz i Anita Gwóźdź. Więcej: https://selvita.com/aktualnosci/selvita-pozyskala-blisko-91-mln-zl-w-ramach-oferty-publicznej-akcji/

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami