Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
25 marca
2020

WEBINARIUM - DEMATERIALIZACJA AKCJI ...

DEMATERIALIZACJA AKCJI I REJESTR AKCJONARIUSZY W PRAKTYCE Za nami drugie webinarium o rejestrze akcjonariuszy i dematerializacji akcji, które zorganizowaliśmy z Domem Maklerskim BDM. Tym razem spotkanie poprowadzili eksperci: Wojciech Chabasiewicz, Partner Zarządzający Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy oraz Marcin Nowak, CFA, którzy na bieżąco odpowiadali na pytania spółek. Zapraszamy do współpracy spółki i akcjonariuszy, których ten proces dotyczy: wojciech.chabasiewicz@ck-legal.pl Dziękujemy Dom Maklerski BDM - Rejestr Akcjonariuszy, za współpracę! Mimo przeszkód jakie stwarza nam "korona rzeczywistość", nie zatrzymujemy się.

Publikacje
23 marca
2020

Emisja akcji, czyli poszukiwanie fin...

Emisja akcji, czyli poszukiwanie finansowania na rynku zarażonym COVID-19 Wstęp na naszym blogu Prawa inwestora, a po szczegóły zapraszamy do kontaktu. https://prawainwestora.pl/2020/03/23/ratunkowa-emisja-akcji-ccc/ 

Aktualności
20 marca
2020

Mamy powody do zadowolenia!

Mamy powody do zadowolenia. KDPW dokonał warunkowej rejestracji akcji serii A i K naszego klienta Summa Linguae Technologies. Cieszymy się, że w tych nietypowych dla wszystkich czasach nie tylko my pracujemy.Dzięki KDPWGratulacje Summa Linguae Technologies. https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6489514078103681.html?utm_campaign=sgf&utm_medium=mny&utm_source=fb 

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami