Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
19 kwietnia
2019

Radosnych Świąt!

Radosnych Świąt!

Publikacje
19 kwietnia
2019

Czy weksle są alternatywą dla obliga...

Wojciech Chabasiewicz dla portalu Obligacje.pl wypowiedział się nt. co dalej z obligacjami i dla kogo weksle?  Cały artykuł "Weksle na marginesie, ale to się może zmienić" dostępny pod linkiem: https://obligacje.pl/pl/a/weksle-na-marginesie-ale-to-sie-moze-zmienic

Aktualności
25 marca
2019

Szopi.pl pozyskał finansowanie w wys...

Nasz Klient Szopi.pl (On Demand Sp. z o.o.), polski startup, umożliwiający robienie zakupów spożywczych online, pozyskał źródło kolejnego finansowania. Wsparcie w wysokości 2,4 mln zł zapewniła spółce grupa prywatnych inwestorów. Kancelaria już drugi raz była doradcą prawnym Spółki w procesie pozyskania finansowania. Z ramienia Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy nad umową inwestycyjną pracowały Mec. Agata Kowalska i Mec. Anita Gwóźdź. Szopi.pl to platforma e-commerce, która dostarcza produkty spożywcze z najbardziej popularnych supermarketów i dyskontów: Carrefour, Lidl czy Biedronka. Obecnie zakupy z Szopi.pl mogą robić mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Gratulacje! Informacja prasowa  
27 marca
2019

Wirtualna Polska inwestuje w e-podró...

Zespół transakcyjny Kancelarii pod kierownictwem Mecenas Agata Kowalska doradzał Spółce Teroplan S.A. (właścicielowi portalu e-podróżnik.pl) w inwestycji Grupa Wirtualna Polska w Spółkę. Wirtualna Polska Holding S.A. stała się mniejszościowym akcjonariuszem spółki Teroplan S.A., za 13% akcji w spółce, WP zapłaciła 7,7 mln złotych. e-podróżnik.pl to największa polska platforma ułatwiająca planowanie podróży oraz zakup online biletów autobusowych i kolejowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy Spółce dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów! Oficjalna informacja prasowa
Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami