Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
23 grudnia
2019

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Aktualności
12 grudnia
2019

Summa Linguae Technologies OSTATECZN...

Summa Linguae Technologies OSTATECZNIE SFINALIZOWAŁA SPRZEDAŻ WIĘKSZOŚCIOWEGO PAKIETU AKCJI FUNDUSZOWI INWESTYCYJNEMU Value4Capital, PRZEPROWADZAJĄC JEDNOCZEŚNIE DWIE AKWIZYCJE W AMERYCE PÓŁNOCNEJ. To doskonała wiadomość na koniec 2019 roku, a zarazem nagroda dla całego zespołu Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy za kilka miesięcy wytężonej pracy, bo wyzwanie prawne było nie lada, a się udało. Dziękujemy Summa Linguae Technologies za obdarzenie nas zaufaniem od ponad 10 lat - pamiętamy nasze początki - mała firma po sąsiedzku, miesząca się w dwóch pokojach... Dziś kilkusetosobowa międzynarodowa firma technologiczna z ponad 5000 klientów.Szczególne gratulacje i szacunek dla założyciela Krzysztof Zdanowski za determinacje i wyczucie rynku. Mimo, że pewien rozdział w historii spółki został zamknięty, mamy nadzieję, że kolejne wspólne wyzwania przed nami:) O szczegółach transakcji można przeczytać: https://summalinguae.com/pl/press-room-pl/summa-linguae-technologies-sprzedaje-pakiet-wiekszosciowy-i-przejmuje-dwie-spolki-w-ameryce-polnocnej/

Aktualności
29 listopada
2019

W Rzeczpospolita znowu o nas!

W artykule Rzeczpospolitej Agata Kowalska opowiada o transakcji przejęcia i inwestycji w Summa Linguae Technologies oraz jak ważne są długofalowe relacje biznesowe w budowaniu wartości firmy. Zapraszamy do lektury pod linkiem: https://www.rp.pl/W-kancelariach/311289978-Chabasiewicz-Kowalska-i-Partnerzy-w-transakcjach-przejec-podmiotow-w-USA-oraz-Kanadzie.html?fbclid=IwAR0ZzmBZpzJzFqvYBNK5-dU2d9zo8WdYg-R-u-Vug4WdJim2s5I84ntSDhA

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami