Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
10 czerwca
2019

Uczestniczyliśmy w poznańskiej edycj...

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w poznańskiej edycji konferencji Open Eyes Economy on Tour – “Firma-Idea. Niewidzialne, niemierzalne, ale kapitalne. Aktywa niematerialne firm”.Mec. Agata Kowalska wzięła udział w panelu dyskusyjnym: "Jak uchwycić nieuchwytne? Wycena zasobów niematerialnych firm". Dziękujemy Open Eyes Economy za zaproszenie i czekamy z niecierpliwością na następne wydarzenie, bo warto. Krótka relacja foto dzięki: Anna Rezulak Link do transmisji:https://www.facebook.com/OpenEyesEconomy/videos/798473763886015/  

Aktualności
07 czerwca
2019

Nasz klient HCM Deck - startup HRtec...

Tym razem w gronie inwestorów znaleźli się: maccelerator.vc, fundusz venture capital mBanku oraz ponownie Innovation Nest - fundusz nagrodzony tytułem inwestora roku 2019 w Polsce. Nasza Kancelaria już drugi raz była doradcą prawnym Spółki w procesach pozyskania finansowania. W pierwszej rundzie, w kwietniu 2018 roku doradzaliśmy HCM Deck przy inwestycji Innovation Nest i Rafała Sonika w łącznej wysokości 3 mln złotych. Z ramienia Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy Radcowie Prawni nad umową inwestycyjną pracował zespół prawników pod kierownictwem Mecenas Agaty Kowalskiej w składzie: Maciej Bielecki i Antoni Liśkiewicz. Gratulujemy zarówno Spółce jak i Inwestorom. Jesteśmy przekonani, że to nie koniec. https://mamstartup.pl/hcm-deck-otrzymal-12-mln-zlotych-w-kolejnej-rundzie-finansowania P.S. Autentyczne zdjęcie z closingu

Aktualności
03 czerwca
2019

NIEODPŁATNE WSPARCIE PRAWNE DLA STAR...

Już drugi raz wygraliśmy przetarg w PARP w ramach programu "Wsparcie prawne dla startupów". Szukamy start-upów, działających nie dłużej niż 5 lat, które prowadzą rozmowy z potencjalnym inwestorem. Skontaktuj sie z nami asap (kancelaria@ck-legal.pl), zanim wyczerpie się pula środków. Na co możesz liczyć?- analiza umowy inwestycyjnej lub umowy spółki- przygotowanie do analizy legal due-diligence- analiza umowy z kontrahentem- przygotowanie umowy z kontrahentem- 5 godzin konsultacji prawnych PS. Brak wkładu własnego! Szczegóły dofinansowania: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/wsparcie-prawne-dla-start-upow#opis

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami