Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Aktualności
03 sierpnia
2021

Uwaga poszukujemy Prawnika/radcy pra...

Uwaga poszukujemy Prawnika/radcy prawnego/adwokata specjalizującego się w ochronie danych osobowych/RODO Wyślij do nas zgłoszenie, jeśli:- chcesz podjąć pracę dodatkową rozliczaną godzinowo- posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w ochronie danych osobowych (referencje/opis konkretnych projektów/doświadczenie we wdrożeniach RODO powinno zostać załączone do zgłoszenia)- masz zdolności komunikacyjne i organizacyjne- lubisz pracę na samodzielnym stanowisku i masz umiejętność podejmowania decyzji- w pełni angażujesz się w wykonanie powierzonych zadań- dobrze znasz język angielski Dołączając do CK Legal zyskasz:- pracę nad ciekawymi i często precedensowymi projektami- współpracę z profesjonalistami różnych specjalności- dodatkowe benefity… i wiele więcej!Prześlij CV na adres kancelaria@ck-legal.pl #rekrutujemy #kancelaria #CK_Legal

Aktualności
01 sierpnia
2021

Dzień Światowej Sieci Internetowej

Dziś obchodzimy Dzień Światowej Sieci Internetowej. W ostatnim czasie wiele obszarów naszego życia przeniosło się do Internetu. Również #biznes i codzienna praca.Jak wolicie pracować?online czy offline

Aktualności
29 lipca
2021

Nowa era merchandisingu, czyli trans...

W ostatnim czasie pisaliśmy o amerykańskiej firmie FORM, która przejęła technologię rozpoznawania obrazu od polskiej spółki ShelfWise do obsługi handlu detalicznego opartej na sztucznej inteligencji. Kancelaria Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy była doradcą wszystkich wspólników Shelfwise. Zapraszamy do lektury artykułu Mecenas Agaty Kowalskiej, która wyjaśnia jak powstał nowy rozdział nowoczesnego merchandisingu, czyli transakcja CK_Legal na amerykańskim rynku. https://www.linkedin.com/pulse/nowa-era-merchandisingu-czyli-transakcja-cklegal-na-rynku-kowalska 

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami