VIII Konferencja Jednostek Zainteresowania Publicznego organizowana przez UHY ECA Poland to propozycja warta twojego zainteresowania! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a wszystkie wykłady odbędą się on-line. Na zaproszenie naszego partnera, UHY ECA, na konferencji wystąpią Wojciech Chabasiewicz i Agata Kowalska z CK LEGAL.  

Wojciech weźmie udział w panelu dyskusyjnym na temat największych wyzwań, z jakimi mierzą się rady nadzorcze, komitety audytu i zarządy w Jednostkach Zainteresowania Publicznego – szczególnie w kontekście sprawozdawczości, której reguły stają się coraz bardziej skomplikowane. Na szczęście nie dla Wojciecha!   

Agata natomiast, wspólnie z Patrykiem Steidten z UHY ECA, poprowadzi prelekcję o roli ESG w fuzjach i przejęciach. Agata i Patryk wyjaśnią między innymi, jak skutecznie zapewnić nabywcę udziałów lub akcji spółki, że inwestuje w podmiot działający zgodnie z najnowszymi regulacjami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju.  

Dziękujemy UHY ECA za okazję do podzielenia się wiedzą – po to właśnie jesteśmy. 

A teraz telefony w dłoń i wszyscy ustawiamy przypomnienie – środa, 15 maja, VIII Konferencja Jednostek Zainteresowania Publicznego!  

Zarejestruj się.