Kilka tygodni temu zmieniliśmy nazwę z Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy na CK LEGAL Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy. Na pierwszy rzut oka ta zmiana może wydawać się kosmetyczna, ale dla Wojciecha Chabasiewicza i Agaty Kowalskiej ma ogromne znaczenie.

„CK LEGAL” towarzyszył nam od zawsze, pojawiając się regularnie w naszych mailach i domenie internetowej. Nawet klienci często tak nas nazywali. Co ciekawe, swego czasu mieliśmy przed EUIPO (Urzędem UE ds. Własności Intelektualnej) w Alicante krótki spór z pewną znaną marką modową (sic!) o stosowanie fantazyjnego skrótu CK…

Zmiana nazwy na „CK LEGAL” jest składową długofalowej strategii rozwoju, którą zaczęliśmy wdrażać od początku roku. Ma wymiar symboliczny i otwiera nowy rozdział w historii naszej firmy. Wyraża nasze dążenie do ekspansji międzynarodowej i świadome odejście od tradycyjnych struktur, w których nasza firma była powiązana wyłącznie z dwiema osobami. Dla naszych klientów chcemy być jeszcze bardziej dostępni i elastyczni, a naszemu zespołowi chcemy zapewnić nowe możliwości rozwoju.

Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy zbudowali przez lata solidną reputację jako renomowana firma prawnicza. Teraz nadszedł czas na kolejny etap naszego rozwoju. Wizję, która nam przyświeca, i cele, jakie sobie stawiamy, odzwierciedla nowa nazwa firmy: CK LEGAL.

Naszym priorytetem jest dynamiczny rozwój na rynkach globalnych. Wierzymy, że — po ponad 13 latach doświadczenia w zakresie transakcji zagranicznych — jesteśmy gotowi na pogłębienie współpracy z Klientami i partnerami z różnych kultur i terytoriów. Nowa nazwa jest symbolem naszego zaangażowania w budowanie globalnych relacji i oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Drugim — nie mniej ważnym — aspektem zmiany nazwy jest to, że odchodzimy od tradycyjnych struktur i otwieramy się na nowych partnerów oraz współpracę ze specjalistami ze świata biznesu. Chcemy oferować świeże spojrzenie na naszą praktykę i stworzyć środowisko, w którym młodzi prawnicy rozwiną swoje umiejętności. Jednocześnie chcemy korzystać z najlepszych praktyk wypracowanych przez biznes — tych dotyczących funkcjonowania na rynkach międzynarodowych i tych z zakresu wykorzystania najnowszych technologii. Wierzymy, że różnorodność perspektyw i doświadczeń jest kluczem do sukcesu oraz innowacji.

Jesteśmy podekscytowani kolejnym rozdziałem w naszej historii. Mamy pewność, że nowa nazwa — CK LEGAL — będzie symbolem naszych wartości, zaangażowania i profesjonalizmu. Dziękujemy klientom, partnerom i pracownikom kancelarii za wsparcie i zaufanie. Bez Was ta zmiana nie byłaby możliwa.

Śledź nasze kolejne kroki i dołącz do nas w tej ekscytującej podróży!