Kilka tygodni temu nasza firma zmieniła nazwę z Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy na CK LEGAL Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy. Na pierwszy rzut oka ta zmiana może wydawać się kosmetyczna, ale dla Wojciecha Chabasiewicza i Agaty Kowalskiej ma ogromne znaczenie.

„CK LEGAL” towarzyszył nam od zawsze, pojawiając się regularnie w naszych mailach i domenie internetowej. Nawet Klienci często tak nas nazywali. Co ciekawe, swojego czasu mieliśmy przed EUIPO (Urzędem UE ds. Własności Intelektualnej) w Alicante krótki spór z pewną znaną marką modową (sic!) o stosowanie fantazyjnego skrótu CK…

Zmiana nazwy na „CK LEGAL” jest składową długofalowej strategii rozwoju, którą zaczęliśmy wdrażać z początkiem roku. Ma wymiar symboliczny i otwiera nowy rozdział w historii naszej firmy. Wyraża nasze dążenie do ekspansji międzynarodowej oraz świadome odejście od tradycyjnych struktur, w których nasza firma była powiązana wyłącznie z dwiema osobami. Dla naszych Klientów chcemy być jeszcze bardziej dostępni i elastyczni, a naszemu zespołowi chcemy zapewnić nowe możliwości rozwoju.

Chabasiewicz Kowalska i Wspólnicy zbudowali przez lata solidną reputację jako renomowana firma prawnicza. Teraz nadszedł czas na kolejny etap naszego rozwoju. Wizję, jaka nam przyświeca, i cele, jakie sobie stawiamy, odzwierciedla nowa nazwa firmy: CK LEGAL.

Priorytetem jest dla nas dynamiczny rozwój na rynkach globalnych. Wierzymy, że w dzisiejszym świecie, pełnym możliwości i wyzwań, po ponad 13 latach nabywania doświadczenia w zakresie transakcji zagranicznych, jesteśmy gotowi na pogłębienie współpracy z Klientami i partnerami z różnych kultur i terytoriów. Nowa nazwa jest symbolem naszego zaangażowania w budowanie globalnych relacji i oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Drugim – niemniej ważnym – aspektem zmiany nazwy jest odejście od tradycyjnych struktur i otwarcie się na nowych partnerów oraz współpracę ze specjalistami ze świata biznesu. Chcemy stworzyć środowisko, w którym młodzi prawnicy będą rozwijać swoje umiejętności i oferować świeże spojrzenie na naszą praktykę. Jednocześnie chcemy korzystać z najlepszych wypracowanych przez biznes praktyk – tych dotyczących funkcjonowania na rynkach międzynarodowych i tych z zakresu wykorzystania najnowszych technologii. Wierzymy, że różnorodność perspektyw i doświadczeń jest kluczem do sukcesu oraz innowacji.

Jesteśmy podekscytowani kolejnym rozdziałem w historii naszej firmy i mamy pewność, że jej nowa nazwa, CK LEGAL, będzie symbolem naszych wartości, zaangażowania i profesjonalizmu. Dziękujemy Klientom, partnerom i pracownikom kancelarii za ich wsparcie i zaufanie. Bez nich ta zmiana nie byłaby możliwa.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych kolejnych kroków i dołączenia do nas w tej ekscytującej podróży!