Ecommerce Europe to stowarzyszenie, które reprezentuje interesy sprzedawców internetowych i platform e-commerce. I to nas łączy! Dlatego Magdalena Golonka weźmie udział w spotkaniu komisji roboczej ds. polityk legislacyjnych Ecommerce Europe, które odbędzie się 24 maja w ramach Dni Członkowskich Ecommerce Europe

Komisje robocze Ecommerce Europe zajmują się określaniem ogólnej strategii dotyczącej spraw związanych z handlem cyfrowym w Unii Europejskiej – takich jak prawa konsumenckie i ochrona danych – i prezentowaniem jej gremium, które decyduje o kierunkach zmian ustawodawstwa UE.  

Tym razem zespół Ecommerce Europe skupi się na trwających właśnie na szczeblu europejskim negocjacjach, które wpłyną na kształt sektora e-commerce w Europie. Przedmiotem dyskusji będzie polityka cyfrowa i produktowa, inicjatywy związane ze zrównoważonym rozwojem, a także przepisy dotyczące ceł, podatków i płatności. 

CK LEGAL jest zawsze na bieżąco z najnowszymi regulacjami prawnymi, o których powinni wiedzieć e-przedsiębiorcy. Nic o nas bez nas!