Nota prawna

Strona internetowa www.ck-legal.pl („Strona”) została wykonana na zlecenie Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy Radcowie Prawni. Zawartość Strony, w tym jej struktura oraz projekty graficzne, podlegają ochronie przez prawo autorskie.

Wszelkie informacje zawarte na Stronie udostępniane są użytkownikom nieodpłatnie. Niniejsza Strona przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów na niej zawartych bez zgody Kancelarii jest dozwolone tylko w celach niekomercyjnych.

Użytkownik korzysta ze Strony na własne ryzyko. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na Stronie, ani za ich wykorzystanie. Na Stronie mogą znajdować się odnośniki do serwisów internetowych utworzonych lub administrowanych przez osoby trzecie. Kancelaria nie ma żadnego wpływu na umieszczone na tych witrynach informacje i nie ponosi odpowiedzialności za treści tam umieszczone.

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny, w szczególności treści zawarte na Stronie nie mają charakteru reklamowego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Żadnej z informacji zamieszczonych na Stronie nie należy rozumieć jako porady prawnej ani oferty świadczenia usług. W celu uzyskania porady prawnej prosimy o bezpośredni kontakt z Kancelarią.