13 lipca 2018

WSPIERAMY START-UPY RAZEM Z PARP. POMOC PRAWNA DLA MŁODYCH FIRM ZA DARMO!

Proces inwestycyjny to dla start-upu ogromne wyzwanie. Złożone umowy, które nie rzadko przesądzają o powodzeniu projektu, wymagają konsultacji prawnej. Tym bardziej cieszymy się, że nasza kancelaria uczestniczy w programie “Wsparcie prawne dla startupów” zainicjowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Nasza Kancelaria dysponuje nie tylko solidnym zapleczem merytorycznym, ale przede wszystkim rozległym doświadczeniem, które zaowocowało współpracą z PARP. Obsługujemy zarówno średnie i duże podmioty z różnych sektorów rynku (m.in. biotechnologia, windykacja wierzytelności, chemia, transport, marketing automation), jak również start-upy, które dynamicznie kształtują sferę biznesu w Polsce. Nasze doświadczenie umożliwia nam szybkie i trafne zidentyfikowanie ewentualnych ryzyk, a następnie zminimalizowanie ich, czego następstwem jest znacznie krótszy proces negocjacji.

Warunki udziału w programie:

- jesteś mikro, małym czy średnim przedsiębiorcą, - prowadzisz działalność gospodarczą nie dłużej niż 5 lat,

-dysponujesz listem intencyjnym od inwestora, który potwierdzi jego zainteresowanie rozpoczęciem lub kontynuowaniem współpracy z Tobą,

- potrzebujesz wsparcia w zakresie przygotowania do prawnego Due Diligence, analizy umowy inwestycyjnej, umowy spółki lub umowy handlowej z kontrahentem,

- nie musisz wykazywać wkładu własnego; program finansowany jest ze środków budżetu państwa. Wartość dofinansowania to maksymalnie 20 tys. zł na jeden start-up,

- złożysz wniosek o dofinasowanie do PARP. Nabór wniosków trwa od 4 lipca do 15 października lub do wyczerpania środków.

Weź udziału w programie oraz wybierz naszą kancelarię na swojego doradcę prawnego w tym projekcie.

Czekamy na Ciebie!