Inni szukają rozwiązań
My je znajdujemy

Kancelaria, która rozumie twój biznes

16

lat
doświadczenia

15

specjalizacji
prawniczych
5280
filiżanek
doskonałej kawy*

Inwestycje

Ze spółkami robimy wszystko, co możliwe: zakładamy, łączymy, przejmujemy, dzielimy, przekształcamy i likwidujemy.

Przeczytaj więcej

Nowe technologie

Uwielbiamy nowinki i wszystko, co z nimi związane. Internet, telekomunikacja, IT i nowe media to dla nas codzienność.

Przeczytaj więcej

Rynek kapitałowy

Aktywnie działamy na warszawskiej Giełdzie, doradzając zarówno emitentom akcji i obligacji, jak i inwestorom.

Przeczytaj więcej

O nas

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy to wyspecjalizowana firma prawnicza. Naszą siłą są wyjątkowi ludzie, posiadający rozległą wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Taki zespół z powodzeniem realizuje złożone i nietypowe projekty. Solidne przygotowanie, konsekwencja, innowacyjne pomysły zapewniają nam skuteczność w działaniu. 

Działalność pro bono

Wspieramy organizacje pozarządowe (NGO) i inicjatywy o istotnym znaczeniu społecznym. Udzielamy bezpłatnego doradztwa osobom potrzebującym.

Giełda papierów wartościowych

Uczestniczymy w transakcjach na wszystkich rynkach warszawskiej Giełdy. Jesteśmy też Autoryzowanym Doradcą na rynku akcji NewConnect i rynku obligacji Catalyst.

E-commerce polska
Jesteśmy członkiem
IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

Branża e-commerce jest dla nas bardzo ważna. Jako partner e-Izby, prowadzimy szkolenia i warsztaty dla jej członków oraz uczestniczymy w procesie legislacyjnym.

współpraca zagraniczna
Indian desk

Wspólnie z naszymi indyjskimi partnerami doradzamy polskim firmom w działalności w Indiach oraz przedsiębiorcom z Azji w inwestycjach w Polsce.

Aktualności


Publikacje
26 lipca
2017

Czy kluczowy akcjonariusz giełdowej ...

Ostry konflikt między spółkami doprowadził do tego, że wieloletni prezes ZM Invest od piątku nie opuszcza jej siedziby. Komentarza dla Money.pl udzielił mecenas Wojciech Chabasiewicz.  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/konflikt-zm-ropczyce-zm-invest,20,0,2348308.html

Aktualności
25 lipca
2017

KNF zatwierdził Prospekt Emisyjny Po...

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zatwierdził Prospekt Emisyjny Podstawowy II Programu Emisji Obligacji PCC Exol S.A.Na uwagę zasługuje szybkość zatwierdzenia wniosku.Został złożony 7 lipca, a pozytywną decyzję wydano 13 dni później - 20 lipca. Zatwierdzony prospekt emisyjny będzie podstawą do emisji i publicznego oferowania kolejnych serii obligacji Emitenta, emitowanych w ramach II Programu Emisji Obligacji o łącznej wartości do kwoty 200 000 000 (dwieście milionów) złotych.Kancelaria Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy jest Doradcą Prawnym Emitenta, a oferującym jest Dom Maklerski BDM.Kancelaria doradzała też przy I Programie Emisji Obligacji Emitenta.Szczegóły: http://www.pcc-exol.eu/bazy/ir_exol.nsf/id/PL_Prospekt_II_Programu_Emisji_Obligacji?open&accepted=yes

Aktualności
21 lipca
2017

Rynki kapitałowe i prawo spółek?

To dziedziny, w których specjalizuje się mecenas Anita Gwóźdź! W kancelarii pracuje na stanowisku Head of Capital Markets. Ma kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Jest certyfikowanym doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu. Doradza przy wprowadzeniu papierów wartościowych spółek do ASO, jak również do obrotu na rynku regulowanym GPW. od kilku lat pomaga emitentom oraz członkom ich zarządów i rad nadzorczych wypełniać obowiązki informacyjne, współtworzyła polityki informacyjne spółek publicznych, prelegent na konferencjach poświęconych tematyce obowiązków płynących z Rozporządzenia MAR organizowanych przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, prowadziła szereg projektów emisji publicznych oraz prywatnych papierów wartościowych (IPO oraz SPO), w szczególności emisji papierów dłużnych, także w ramach programów emisji, posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów fuzji oraz przekształceń spółek. Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebę wsparcia swoich działań doświadczeniem mecenas Anity Gwódź — zapraszamy do kontaktu (anita.gwozdz@ck-legal.pl)  

Przejdź do listy aktualności

Opinie

Partnerzy Kancelarii dobrze rozumieją specyfikę pracy dla międzynarodowej korporacji, a usługi przez nich świadczone stoją na bardzo wysokim poziomie. Dokonując wyboru doradcy prawnego porównywaliśmy ofertę innych kancelarii, jednak to właśnie usługi CKLegal okazały się dla nas najlepsze, gwarantując rzetelne rozwiązania oraz szybką i konkretną pomoc.

Dariusz Bratoń, Prezes Zarządu Novatek Polska Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy i problemów. Potrafią skutecznie pomóc w sporach z partnerami biznesowymi lub odwołać się od niekorzystnych decyzji urzędowych.

Małgorzata Curyło, Dyrektor Marketingu Simply User

CK-Legal has been assisting us in most legal matters since years ago. They look after the legal side of all our M&A activities as well as advise us on intellectual property issues. They are efficient, agile and effective. We can always count on their ability to react quickly and manage multiple processes simultaneously. I always recommend them as lawyer

Krzysztof Zdanowski, Prezes Zarządu Summa Linguae S.A.

Dołącz do naszych klientów

Skontaktuj się z nami